Tepe duşu ve her tarafta banyo rehberi.
Planlama, montaj, bakım & onarım

hansgrohe banyo önerici: Bireysel banyo tasarımı için öneriler

Sayısız tasarım seçenekleri sayesinde banyoda neredeyse her donanım isteği gerçekleştirilebiliyor. İster şık, isterse de jenerasyon veya misafir banyosu olsun: İyi bir önerici, bireysel banyo planlaması dünyasında önemli bir kılavuzdur. hansgrohe profesyonelleri size planlama aşamasında destek oluyor. Montaj ve bakım önerilerine yönelik bilgiler, üründen uzun süre keyif almanızı sağlıyor.

Modern banyoya dair değerli arka plan bilgileri

Modern banyolar, titizlikle tasarlanmış yaşam alanlarıdır. Özel tasarım isteklerinizi gerçekleştirmek için çok sayıdaki tasarım seçeneğinin içinden seçim yapabilirsiniz. Bu esnada yığınla teknoloji ve çözümleri kendi isteklerinize uygun olarak seçmek zor olabilir. Kapsamlı bir banyo önerici burada devreye girer ve size bireysel banyonuza giden yolda adım adım eşlik eder.

Banyo tasarımının tüm yönleri için bir banyo önerici

Yeni eviniz veya yeni tadilat yaptığınız yuvanız için Banyo planlama kategorimizi ziyaret edin. Banyo önerici özel isteklerinizi dikkate alır ve jenerasyon banyosu veya zeminde duş gibi konular hakkında size önerilerde bulunur.

Farklı montaj seçenekleri, batarya ve duşların işlevi ve estetik etkisini belirler. Bu sebeple banyo önericide farklı montaj türleri hakkında bilgi ve yardım bulabilirsiniz. Ayrıca doğru Bakım & Onarım  ile ürününüzü nasıl uzun bir süre keyifle kullanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Teknolojiler konu başlığı altında verimli ve çevre dostu su ve enerji kullanımının işlevleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ergonomik su yönetiminin yanı sıra bireysel kullanım konforuna da önem verilmiştir.

Keyif alınan bir banyoda özellikle donanım elemanlarının uyumu önemlidir. Ürün danışması sizin için optimum batarya ve lavabo kombinasyonunu belirler.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın