hansgrohe XXL Performance

Ekstra büyük yağmur duşuyla büyük keyif

Siz de büyük duş almak ister misiniz? hansgrohe size yeni boyutlarda bir duş keyfi sunuyor. El ve tepe duşlarımızı XXL Performance ile sunuyoruz. Bunun anlamı şudur: Yağmur duşunun sprey diskleri 100 ila 600 mm arası bir çapa sahiptir. Burada vücut bakımı bir Wellness programıdır. Çünkü hansgrohe’de keyif, konfor ve rahatlama teslimat kapsamına dahildir.

Büyük duş anları için etkileyici sprey diskleri

XXL Performans: gözlerinizi kapatın ve yaşamı hissedin.
XXL Performance: Gözlerinizi kapatın ve günlük stresi akıtın.

XXL Performance, hansgrohe tepe ve el duşlarında büyük sprey alanları anlamına gelmektedir. Su sıcak bir yaz yağmuru etkisine sahiptir ve müthiş ferahlatıcı bir rahatlama sağlamaktadır. Büyük duş hansgrohe tarafından birçok üründe sunulmaktadır, örneğin Rainmaker Select veya Rainmaker Select tepe duşlarında. Gözlerinizi kapayın, farklı sprey tiplerinin tadını çıkarın ve günlük hayatın stresini üstünüzden akıtın.

XXL keyif ve tasarruflu su kullanımının birbirine zıt olduğunu söyleyenlerin yanıldığını gösteriyoruz. EcoSmart varyantıyla dakikada sadece 9 litre su tüketir ve buna rağmen birinci sınıf bir duş keyfi yaşarsınız. RainAir gibi yenilikçi hansgrohe sprey tipleri sayesinde 9 litrede bile kendinizi şımartılmış hissedeceksiniz. Bu durum dolgun, havayla zenginleştirilmiş damlalardan (AirPower teknolojisi) kaynaklanmaktadır.

XXL Performance ile özel favori ürününüzü bulun:

XXL Performance: Normalden daha büyük. İyiden daha iyi.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın