hansgrohe’den yeni mutfak eviye bataryası

Her açıdan minimalist

Birçok mutfakta modern tasarım anlayışı ile karşılaşmak mümkündür. Talis M54 serisinde, mutfak konseptinize uyan ve mükemmelliğe verdiğiniz değeri yansıtan bir stil bulabilirsiniz. Mutfakta etkileyici zarafeti ile öne çıkan bir model seçebilir veya tek tezgâhlı ve asma dolaplı mutfağınızın ihtiyaçlarını optimum şekilde karşılayan bir model tercih edebilirsiniz.

Farklı tasarımları ile mutfağınızdaki  yeni yıldız    

Talis M54 dendiğinde akla sadelikten taviz vermeyen bir tasarım diline sahip çeşitli modeller ve fonksiyonlar gelir. Asma dolabın altında kullanabileceğiniz bir batarya mı arıyorsunuz yoksa mutfakta tasarımı ile öne çıkacak bir armatür mü? Belki de hazır mutfağınız ile uyumlu bir çözüm arıyorsunuzdur: Talis M54 serisini oluşturan kapsamlı ürün yelpazesinde, tüm mutfak konseptlerine ve tasarımlarına uygun bir çözüm bulabilirsiniz.

Göz alıcı minimalist tasarımlar. İster yuvarlak ister köşeli

Seçim sizin: Baştan başa minimalist bir tasarıma ve dikey, yassı bir açma kapama koluna sahip olan armatür, kuğu batarya, L batarya ve U batarya olmak üzere üç temel form ve yükseklikte temin edilebilir. Ayrıca, mutfağınızdaki renklerle mükemmel uyum sağlayan veya bilinçli olarak kontrast oluşturan üç özel yüzey seçeneği mevcuttur: Satin siyah, krom ve çelik. Talis M54 serisinin tasarımı her açıdan düşünülmüştür: Çekilebilen spiral hortum dâhil olmak üzere tüm parçalar aynı renkte gelir.

Çekilebilen spiral hortumlu modeller, tercihe bağlı olarak sBox ile temin edilebilir: Eviyenin altında bulunan hortum yönetim sistemi, mutfakta son derece esnek ve pürüzsüz bir şekilde çalışılabilmesini sağlar.
Mat siyah renkli minimalist bir mutfak bataryası
Baştan başa tutarlı bir forma sahip olan Talis M54 mutfak armatürü, sevilen mat siyah renkte de zarafeti ile ikna etmektedir. Bu tercih, birçok mutfak konseptiyle ideal uyum sağlamaktadır.
Mutfak eviyesindeki kuğu batarya.
Kuğu batarya tasarımlı Talis M54, mutfakta göz alıcı silüeti ve kullanışlı yapısıyla öne çıkmaktadır. Mat siyah bir yüzey, tüm dikkatleri üzerine çekmesi için yeterlidir.

Talis M54 ile ayrıcalıklı mutfaklar

Mutfağınızın merkezini oluşturan eviyeli mutfak tezgahını, ayrıcalıklı bir batarya ile taçlandırın: Kuğu batarya tasarımlı uzun Talis M54, 210’luk ComfortZone yüksekliği sayesinde, çoğu zaman açık olup yaşam alanlarıyla iç içe geçen modern mutfak konseptleri için idealdir. Görsel bütünlükten taviz vermeyen zarif silüeti ve ayrıcalıklı yüzeyi, aynı zamanda bütçe dostu olmasıyla öne çıkmaktadır. Tercihe bağlı olarak çekilebilen spiral hortum ve sBox ile temin edilebilen Talis M54, çekilerek kolayca uzatılabilen ve kullanımdan sonra tezgâhın altına geri sürülebilen hortumu sayesinde daha fazla hareket özgürlüğü kazandırır. Laminar akış şeklinden duş akış şekline kolayca alınabilmesi, eviye başında daha verimli çalışabilmenizi sağlar. Başlığı manyetik olarak tutan MagFit sistemi, kullanımda daha fazla konfor sağlar. Ayrıca, yanlara döndürülebilen bir model de tercih edebilirsiniz.
Spiral hortumlu mutfak armatürü
L batarya tasarımlı Talis M54, asma dolapların altında hareket özgürlüğü sağlar ve sBox sayesinde çok esnektir. Çekilebilen spiral hortumu, sunduğu geniş hareket alanı ile öne çıkmaktadır.

Yerden tasarruf ettiren mucize: L batarya tasarımlı Talis M54

Asma dolapların altında bulunan eviyeler için optimum çözüm: Asma dolap altındaki alanın ideal bir şekilde kullanılabilmesini sağlayan toplam yüksekliğe ve düz hatlarıyla estetik bir görünüme sahiptir. 270’lik ComfortZone yüksekliğine, yatay olarak çekilebilen hortuma ve laminar akış şekline sahip modeli ise, yüksek hareket özgürlüğü ve esneklik kazandırır. MagFit, hortumun kolayca geri sürülmesini ve başlığın yerine sabit biçimde ortalanmasını sağlar. Ergonomik tasarımı, suyun akış yönünün asma dolap altında rahatça kontrol edilebilmesini sağlar. Kademeli olarak yanlara doğru dönebilen su çıkışı, istenmeden tezgâha su akıtılmaması için eviyenin ebatlarına göre ayarlanabilir. Pratik hortum yönetim çözümü sBox, spiral hortum ile donatılmış L batarya tasarımlı Talis M54 için de büyük kolaylık sağlar.
Tek elle kullanılabilen eviye bataryası.
Talis M54 serisinin minimalist tasarımı, U batarya tasarımlı modelde de dikkat çekici bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Bataryanın dikey duran ince kolu, hem yerden tasarruf ettirir hem ergonomiktir.

U batarya tasarımlı Talis M54: Beğenilen bir tasarım ve zarafet bir arada

Kendine özgü ve herkesçe bilinen U şeklindeki tasarımı, üstünde asma dolap bulunan ve bulunmayan eviyeler için tercih edilebilir. 220’lik ComfortZone yüksekliğine sahip hareketli ve kullanışlı su çıkışı, akış şeklinin değiştirilebilmesini sağlayan zarif bir başlık ile donatılmıştır. Yanlara doğru dönebilen su çıkışı, istenmeden tezgâha su akıtılmaması için eviyenin ebatlarına göre ayarlanabilir. Bu model için de mat siyah, krom ve çelik olmak üzere üç PVD kaplama seçeneği sunulmaktadır. Tercih edilen yüzey, armatürün tüm parçalarına uygulanmış olarak gelir.

Talis M54: Mutfağınıza ifade gücü yüksek olan bir armatür armağan edin. Minimalist tasarım dili, tüm modern mutfak tasarımlarına değer katar.

Minimalist tasarım anlayışı, fonksiyonellik ile buluştu

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın