Kolaj: hansgrohe için kalite standardı budur.
Titizlikle test edilmiş, bağımsız sertifikalı

Duş ve armatürde hansgrohe kalitesi

Premium veya kaliteli marka gerçekte ne anlama gelir? Bununla, tasarım ve fonksiyonellikte en üst kaliteyi kast ediyoruz. Bu sayede hansgrohe ürünleri ile çok uzun süre mutlu olacaksınız. Gelişme ve üretimde sıkı kurallara uyguladığımızı söylemeye gerek yok, zaten biliyorsunuz. Dahası bağımsız test enstitüleri yüksek kalitemizi onaylamaktadır. hansgrohe ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. 

Hansgrohe – kaliteli marka sağlıyor.1901'den beri.

“kalite”yi düşündüğümüzde, en yüksek kaliteli ürünler ilk akla gelenlerdir. Bunu bizden alacaksınız, onunla ilgili herhangi bir soru yok. İçme suyu olarak kullanım için onaylanmış ve pek çok dayanım testine tabi tutulmuş mükemmel  ürünler sağlıyoruz.Yet the Hansgrohe Grup "kaliteli işçilik" ten çok daha fazlasını anlatır.  Kalite anlayışını 4 ana noktaya dayandırır: ürün kalitesi, tasarımda kalite, üretimde kalite ve hizmet de kalite.

Standartlarımız yüksektir. Bu durum, tüm dünyadaki müşterilerimiz ve partnerlerimiz tarafından perakende ve projede değer görmektedir. Kara Orman'lı duş ve armatür üreticisinin dünyanın önde gelen sıhhi donanım uzmanlarından biri olmasının pek çok sebebi bulunuyor. Ve se.

Hansgrohe’nin dört boyutlu kalite anlayışı

 • Ürün kalitesi.  Uzun servis ömürlü olarak tasarlanmış  sağlam ürünlere güvenebilirsiniz. Hansgrohe kalitesi ayrıca şu anlama gelir: kullanım kolaylığı, akıllı fonksiyonlar, kolay montaj ve size gerçek katma değer sunan teknolojiler. 
 • Tasarım kalitesi. Mükemmel tasarımlar zamandan bağımsızdır. Bu zamansız ürünlerimizi seveceğiniz ve yıllarca keyifle kullanabileceğiniz anlamına gelir. Hansgrohe'de kaliteli tasarım şu anlama gelir:  hem içeride hem dışarıda mükemmellik. Bu durum  pekçok farklılık ve tasarım ödülü ile kanıtlanmıştır.
 • Üretim kalitesi. Hansgrohe üretiminde üstün kaliteli malzemeler, yüksek teknolojiye sahip tasarımlar kullanır. Çevrenin korunması, kaynakların verimli kullanımı ve özel çalışma koşulları ile de hayranlık uyandırıyor. Sürdürülebilir ve yüksek standartlar ile üretilmiş bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
 • Hizmet kalitesi. Biz her zaman sizin için buradayız. Gelin, fuar ve etkinliklerde bizimle tanışın veya Hansgrohe Aquademie'de ürünlerimizi deneyimleyin. Ayrıca alanında uzman çalışanlarımız ile biraraya gelin.

Sıhhi tesisat ürünlerinde güvenlik, hijyen ve birinci sınıf işlevsellik esastır. Bu nedenle Hansgrohe TÜV veya DVGW gibi su ve enerji tasarrufu konularında uzman bağımsız kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmaktadır. 

Video: hansgrohe kaliteyi bu şekilde oluşturur.
TÜX SÜD güvenlik onaylı üretim denetimi.

TÜV SÜD tarafından onaylanmıştır: “Güvenlik testi. İzlenebilir üretim"

TÜV SÜD “Güvenlik testi, üretim izlenebilirliği”  testi yapıldı. TÜV SÜD’ün üreticilerin ürünlerinin ulusal ve uluslararası  standartlara uygun olduğunun teyididir. Setifika aynı zamanda üretim sürecinin uygunluğunu da kapsar.

hansgrohe markalı TÜV Süd tarafından onaylanmış ürün örnekleri:

 • Raindance Rainmaker tepe duşları, ayrıca aydınlatmalılar
 • Unica Comfort tutamak ve ayak destekli duş seti
 • Her boyutta ve tasarımda paslanmaz çelik eviyeler
hansgrohe için DVGW test onayı.

Certified by the German Technical and Scientific Association for Gas and Water (DVGW)

In its work, the DVGW particularly focuses on the issues of safety, hygiene, environmental and consumer protection. With its certification marks, it guarantees a secure gas and water supply in accordance with the highest international standards and supports the industry in technical and scientific matters.

hansgrohe branded products certified with the DVGW certification mark are, for example:

 • Exposed installation non-thermostatic and thermostatic mixers for bath tubs and showers
 • Concealed installation non-thermostatic and thermostatic mixers for bath tubs and showers
 • Concealed installation basic sets
 • Basin taps and bidet taps with waste sets
 • Basin taps with connection hoses
 • Hand showers
 • Shower hoses 
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın