Kolaj: hansgrohe için kalite standardı budur.
Titizlikle test edilmiş, bağımsız sertifikalı

Banyo ve mutfakta hansgrohe kalitesi

Premium veya kaliteli marka gerçekte ne anlama gelir? Bununla, tasarım ve fonksiyonellikte en üst kaliteyi kast ediyoruz. Bu sayede hansgrohe ürünleri ile çok uzun süre mutlu olacaksınız. Gelişme ve üretimde sıkı kurallara uyguladığımızı söylemeye gerek yok, zaten biliyorsunuz. Dahası bağımsız test enstitüleri yüksek kalitemizi onaylamaktadır. hansgrohe ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. 

Hansgrohe – kaliteli marka sağlıyor.1901'den beri.

Hansgrohe'de  yüksek “kalite” standartlarına sahip ürünler ile en iyi hizmeti alırsınız. İçme suyu olarak kullanım için onaylanmış ve pek çok dayanım testine tabi tutulmuş mükemmel  ürünler sağlıyoruz. Hansgrohe Grup'ta "kaliteli işçilik" ten çok daha fazlası mümkündür. Hansgrohe kalite anlayışını 4 ana noktaya dayandırır: ürün kalitesi, tasarımda kalite, üretimde kalite ve hizmet de kalite.

Standartlarımız yüksektir. Bu durum, tüm dünyadaki müşterilerimiz ve partnerlerimiz tarafından perakende ve projede değer görmektedir. Kara Orman'lı duş ve armatür üreticisinin dünyanın önde gelen sıhhi donanım uzmanlarından biri olmasının pek çok sebebi bulunuyor. 

Hansgrohe’nin dört boyutlu kalite anlayışı

 • Ürün kalitesi.  Uzun servis ömürlü olarak tasarlanmış  sağlam ürünlere güvenebilirsiniz. Hansgrohe kalitesi ayrıca şu anlama gelir: kullanım kolaylığı, akıllı fonksiyonlar, kolay montaj ve size gerçek katma değer sunan teknolojiler. 
 • Tasarım kalitesi. Mükemmel tasarımlar zamandan bağımsızdır. Bu zamansız ürünlerimizi seveceğiniz ve yıllarca keyifle kullanabileceğiniz anlamına gelir. Hansgrohe'de kaliteli tasarım şu anlama gelir:  hem içeride hem dışarıda mükemmellik. Bu durum  pek çok farklılık ve tasarım ödülü ile kanıtlanmıştır.
 • Üretim kalitesi. Hansgrohe üretiminde üstün kaliteli malzemeler, yüksek teknolojiye sahip tasarımlar kullanır. Çevrenin korunması, kaynakların verimli kullanımı ve özel çalışma koşulları ile de hayranlık uyandırıyor. Sürdürülebilir ve yüksek standartlar ile üretilmiş bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
 • Hizmet kalitesi. Biz her zaman sizin için buradayız. Gelin, fuar ve etkinliklerde bizimle tanışın veya Hansgrohe Aquademie'de ürünlerimizi deneyimleyin. Ayrıca alanında uzman çalışanlarımız ile bir araya gelin.

Sıhhi tesisat ürünlerinde güvenlik, hijyen ve birinci sınıf işlevsellik esastır. Bu nedenle Hansgrohe TÜV veya DVGW gibi su ve enerji tasarrufu konularında uzman bağımsız kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmaktadır. 

TÜX SÜD güvenlik onaylı üretim denetimi.

TÜV SÜD tarafından onaylanmıştır: “Güvenlik testi. İzlenebilir üretim"

TÜV SÜD “Güvenlik testi, üretim izlenebilirliği”  testi yapıldı. TÜV SÜD’ün üreticilerin ürünlerinin ulusal ve uluslararası  standartlara uygun olduğunun teyididir. Setifika aynı zamanda üretim sürecinin uygunluğunu da kapsar.

hansgrohe markalı TÜV SÜD tarafından onaylanmış ürün örnekleri:

 • Raindance Rainmaker tepe duşları, ayrıca aydınlatmalılar
 • Unica Comfort tutamak ve ayak destekli duş seti
 • Her boyutta ve tasarımda paslanmaz çelik eviyeler
hansgrohe için DVGW test onayı.

Alman Gaz ve Su Teknik Adamları Birliği (DVGW) tarafından onaylanmıştır

DVGW, çalışmalarında özellikle güvenlik, hijyen, çevre ve tüketicinin korunması konularına odaklanmaktadır. Sertifikasyon markaları ile en yüksek uluslararası standartlara uygun olarak güvenli bir gaz ve su teminini garanti etmekte, teknik ve bilimsel konularda sektörü desteklemektedir.

DVGW sertifikası ile onaylanmış hansgrohe markalı ürünler, örneğin:

 • Termostatik ve termostatik olmayan aplike bataryalar
 • Termostatik ve termostatik olmayan ankastre bataryalar
 • İç setler ankastre
 • Lavabo ve bide bataryaları
 • Lavabo bataryaları bağlantı hortumları ile
 • El duşları
 • Duş hortumları 
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın