Vivenis: Büyüleyici su deneyimi

Kadın lavabo ve Vivenis banyo armatürü başında bir kadın.
hansgrohe 2021 yenilikleri

Daha önce suyu hiç bu şekilde hissetmediniz

Size özel iyilik kaynağınız için bir banyo armatürü mü arıyorsunuz? hansgrohe’nin Vivenis armatür serisi, sunduğu yeni su deneyimi ile sizi etkileyecek: Geniş ve dolu su akışı, doğal bir şelaleyi hatırlatarak duyulara dokunuyor. Bu sayede el yıkamak bile kısa bir keyif hâline geliyor.

Banyonuzdaki yumuşak şelale

Yoğun günlük yaşamlarımız nedeniyle, rahat bir duş almaya veya banyo yapmaya sıkça zaman bulamıyoruz. Oysa bu ritüeller, günü zinde ve stressiz geçirmemize yardımcı oluyor. El yıkamak kısa sürse bile, keyifli ve nefis bir deneyime dönüştürülemez mi? Kısa bir ara vermek isteyenlere önerimiz: Vivenis’ten şelale şeklinde akan su, bugüne dek deneyimlemediğiniz güzel hisler uyandırıyor. AirPower teknolojisi sayesinde havayla zenginleştirilmiş su, özellikle yumuşak ve dolgun. 

Rahatlamak için geri çekildiğiniz banyonuzun zamansız zarafet ve sükunet saçmasını istemez miydiniz? Kıvrımlı su çıkışı ile nefis tasarımlara sahip olan Vivenis serisi ile lavabonuzu, küvetinizi ve duşunuzu donatabilirsiniz. Armatürün ince ve yassı kolu, zarif tasarım anlayışını vurgulamasıyla dikkat çekiyor. Önerimiz: Banyonuzda tutarlı bir tasarım çizgisine sahip olmak için Vivenis armatürünüzü Pulsify duş serimizle kombine edin. 

Satin siyah ve satin beyaz renkli FinishPlus yüzeyleri ile zevkinizi yansıtan detaylar oluşturabilirsiniz. Modern karakterli bu yüzey tasarımları, Pulsify serisi için de sunulmaktadır.

Tek bakışta Vivenis

  • Şelale şeklinde akan havayla zenginleştirilmiş su (AirPower), duyulara hitap eden benzersiz bir deneyim sunuyor.
  • Armatürün zarif formu, suyun akışıyla ahenkli bir bütün oluşturuyor.
  • Armatürün ergonomik şekilli yassı kolu, nefis bir dokunuşa ve kolay bir kullanıma sahip. 
  • Banyoda size özel stili yaratmak için üç yüzeyden birini seçin: Krom, satin siyah ve satin beyaz.
  • Vivenis, EcoSmart teknolojisi sayesinde geleneksel lavabo armatürlerinden %60’a kadar daha az su tüketir.

Diğer ürünleri ve hansgrohe yeniliklerini keşfedin

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın