İki farklı tasarım çizgisine sahip cazip fiyat/performans oranı

Lavaboda Veris Blend ile donatılmış aydınlık bir banyo.
hansgrohe 2021 yenilikleri

Her banyo ile uyumlu

Vernis serisinin zamansız zarafete sahip armatürlerini ve uygun duşları keşfedin. Arayışınız burada sona eriyor: Vernis’in sunduğu iki üniversal tasarım çizgisi, her türlü banyo tasarımı ile uyum sağlar. Kişisel zevkinizi sevilen bir renk ile yansıtmak mı istiyorsunuz? Krom rengin yanı sunulan sıra mat siyah seçeneği ile banyo ortamınıza sizi yansıtan bir dokunuş kazandırabilirsiniz. hansgrohe kalitesine güvenin.

Abartısız zarafet veya keskin çizgiler

Geometrik Vernis Shape lavabo bataryası, mat siyah.
Geometrik hatlara sahip tek kollu Vernis Shape lavabo bataryası, mat siyah rengiyle kişisel tarzınızı lavaboya da yansıtıyor. Bu yüzey seçeneği, tutarlı banyo tasarımları için oldukça kullanışlı oluşuyla tercih ediliyor.

Etkileyici fiyat/performans modelleriyle dolu ürün yelpazemizden faydalanarak banyonuzun tümüne tek elden çıkmış bir görünüm kazandırın. Banyo tasarımınızı lavabo, duş ve küvet için sunulan Vernis modelleriyle kombine edin. Banyo için en çok sevdiğiniz stili mi düşünüyorsunuz? İki farklı üniversal tasarım çizgisine sahip ürünlerden beğendiklerinizi seçin:

  • Yuvarlatılmış kenarlarıyla öne çıkan Vernis Blend’in ahenkli tasarımı, hem modern hem de zarif olmasıyla dikkat çekiyor. Akıcı formu hem gözlere hem de dokunuşa hitap ediyor.
  • Keskin geometrik hatlara sahip Vernis Shape, köşeli tasarımıyla banyoya abartısız ve kararlı bir karakter kazandırıyor.

Ürün serisinin bir bölümünde öne çıkan mat siyah FinishPlus yüzey, banyo tasarımında daha fazla imkân sunuyor. 

Diğer ürünleri ve hansgrohe yeniliklerini keşfedin

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın