Pulsify Planet Edition el duşu ile duş alan kadın.

Planet Edition

Sıcacık duşunuzu sevdiğinizden eminiz. Fakat diğer yandan su tasarrufu ve sürdürülebilirlik sizin için önemli konular mı? O zaman size iyi bir haberimiz var: Planet Edition, verimli duş keyfini stil ve sürdürülebilirlik ile buluşturuyor. Son derece tasarruflu olmakla beraber harika bir duş deneyimi yaşatan ve geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş olan bir duş başlığı. Bu sayede vicdanınız duş alırken de rahat edebilir.Ürünleri Görüntüle

Gezegenimiz bizi bir arada tutan şeydir

hansgrohe Pulsify Planet Edition el duşu ile duş alan kadın.
hansgrohe, Planet Edition ile el duşunu yeniden icat etti ve onu günlük yaşamın krom içermeyen sürdürülebilir bir parçasına dönüştürdü.

Siz de bizimle hemfikir misiniz? Kaynaklarımızı tasarruflu kullanmamız gezegenimizin geleceği açısından önemlidir. Dolayısıyla, sevdiğiniz banyoda günlük ihtiyaçlarınızı karşılarken kaynaklarımızı nasıl tasarruflu kullanabileceğimizi merak ediyor olabilirsiniz. Yaratıcı ekibimiz bu soruya akıllı bir cevap geliştirdi: hansgrohe Pulsify Planet Edition, dakikada 6 litreden az su tüketerek geleneksel el duşlarımıza kıyasla %60 tasarrufludur. Sürdürülebilirlik kavramı, aynı zamanda daha bilinçli tüketimle ilgilidir. Ayrıca, Planet Edition’da geri dönüştürülmüş malzeme kullanmış olmamız da bilinçli tüketim anlamına gelir; çünkü bu sayede, tüketilmiş bir şeyden arta kalan atığı yeni bir yerde kullanmış oluyoruz.

hansgrohe döngüsel ekonomi ilkesini destekliyor

Pulsify Planet Edition el duşu (%28 geri dönüştürülmüş malzeme) ve WallStoris Planet Edition aksesuarları (%95 geri dönüştürülmüş malzeme) için üretimimizden geri dönüştürülmüş malzeme kullanıyoruz. Bu malzeme el duşunun tutma yerinde, WallStoris aksesuarlarında ve Designflex duş hortumunun ipliklerinde kullanılır ve elbette hansgrohe’nin kalite standartlarına uygundur.

Planet Edition modelleri; Pulsify, WallStoris ve Designflex ürün serilerinde bulunabilir. Bu ürünlerin hepsi mevcut banyolarda kullanılabilir ve hansgrohe’nin diğer banyo ürünleriyle ile kolayca kombine edilebilir.

Hansgrohe’nin diğer sürdürülebilir ürünleri

Sort by
0  Sonuçlar

Maalesef, sonuçlar bulunamadı

Lütfen filtre kriterlerinizi ayarlayınız

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın