Hansgrohe’nin Schiltach, Almanya’da bulunan genel merkezi.
Bir global oyuncu kendini tanıtıyor

Sayılarla Hansgrohe Grubu

Merkezi Almanya’nın Schiltach kentinde bulunan Hansgrohe Grubu, banyo ve mutfak sektöründe global bir oyuncudur. Şirket ve değerleri hakkında burada daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca: hansgrohe ve AXOR, Hansgrohe Grubuna ait markalar arasındadır.

İyi bir gelecek, iyi bir geçmiş gerektirir

Hansgrohe Grubu, banyo ve mutfak sektöründe inovasyon, tasarım ve kalite değerleriyle önde gelen kuruluşlardan biridir. Şu anda web sitesini gezmekte olduğunuz ve kalitesiyle bilinen hansgrohe markası dışında, lüks banyo ve mutfaklar için geliştirdiği özel tasarımlarıyla öne çıkan AXOR markası da Hansgrohe Grubunun bir parçasıdır.

Almanya’nın Kara Orman bölgesinde 1901 yılında kurulmuş olan şirket, geliştirdiği armatürler ve duş sistemleriyle suya form ve fonksiyon kazandırıyor. Geliştirdiği

  • farklı akış şekillerine sahip ilk el duşu,
  • ilk spiralli mutfak armatürü ve
  • ilk duş kolonu

gibi ürünler, şirketin tarihine yön veren benzersiz buluşlar arasında.

Hansgrohe Grubu, uzun ömürlü kaliteli ürünleri ve insanlara ve çevreye duyarlılığı ile biliniyor. Kaynaklarımızı koruyan ürünlerin sürdürülebilir üretimi, uluslararası faaliyetlerimizin temelini oluşturmaktadır. 

Şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Hansgrohe Grubunun web sitesine yönlendiren bu bağlantılar altında tüm önemli bilgileri sizin için derledik.

Başarı faktörü: Çalışanlar

Hansgrohe’nin ekibi, araştırmayı, denemeyi ve yenilikçi çözümler bulmayı seven çalışanlardan oluşuyor. Kaliteyi yansıtan, güzel tasarımlı ve kullanışlı ürünler üzerinde çalışmak, onlar için büyük bir tutku. Her biri, sahip oldukları bilgi ve deneyim ile kendi dallarında birer yıldız. Amaçları, günbegün gösterdikleri çabalar ile su elementinden faya iyi faydalanabilmemizi sağlamak. Onlar, Hansgrohe Grubunun sürekli başarısının anahtarı.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın