Hansgrohe DogShower ile yıkanmanın tadını çıkaran bir köpek.
DogShower

Canlı dostlarımıza spa deneyimini yaşatan köpek duşu

Köpeğini sevenlerden ve banyoda ona gergin anlar yaşattığınız için içi cız edenlerden misiniz? Biricik köpeğiniz için tabii ki her zaman en iyisini istiyorsunuz: Köpek temizliğinde başlattığımız devrime hoş geldiniz. hansgrohe DogShower, canlı dostunuzu suyla okşayarak temizler. Yeni köpek duşu, sadece büyük ve küçük köpekleri rahatlatmakla kalmaz, onları yıkayan sahiplerine de rahat anlar yaşatır.

DogShower Köpek el duşu 150 3jet

  • Nazik temizlik ve etkili hijyen için üç akış şekli
  • Yumuşak nozüller, bir yandan suyla fırçalarken diğer yandan masaj yapar
  • WaterBoost: Tek bir düğmeye basarak su akışını artırın

Köpekler ve insanlar için strese karşı program (su söz konusu olduğunda)

Köpeğinizi banyoda yıkamak kaosa mı neden oluyor? Bahçe hortumu canlı dostunuzun baş düşmanı mı? Furly DogShower olarak da bilinen hansgrohe DogShower, köpek uzmanları ve psikologları ile birlikte geliştirildi. Nozullerin masaj etkisi, köpeğe sırtının okşandığını hissettirir ve ona bu sayede rahatlatıcı bir duş deneyimi sağlar.

hansgrohe DogShower’ın avantajları:
  • Gevşeme programı. Nazik, sessiz su akışı ve masaj nozulları, durulama sırasında köpeğin gerginliğini azaltır.
  • Üç sprey modu arasında kolayca geçiş yapın. Tek el ile kullanılan Select düğmesi ile ahenkli ve akıcı bir duş deneyimi. Düğmenin kullanımı, hansgrohe’nin insanlar için geliştirdiği duşlarda olduğu kadar kolay.
  • Etkili temizlik: Suyun akış miktarı tek düğme üzerinden 9 l/dk seviyesine yükseltilebilir.
  • Ergonomi: Sprey diskinin şekli köpeğin vücuduna uygundur. Ergonomik tasarımı sayesinde elde rahatça tutulur.
  • Takılması kolay. DogShower, el duşunun standart bağlantı yeriyle uyumludur.
Spa deneyimi yaşatan köpek temizliği
Akış şekilleri
Akış şekilleri

Spa deneyimi yaşatan köpek temizliği

Seçebileceğiniz üç akış şekli mevcut: suyu nazik biçimde püskürterek tüylerin arasını temizleyen ve aynı zamanda sırt masajı yapan akış şekli, bacaklar için duş akış şekli ve patiler için konsantre Mono akış şekli. Nazik ve sessiz akış şekilleri köpeği sakinleştirici etkiye sahip olup, hassas ve erişilmesi zor noktalar için de idealdir.


Temizlemesi kolay bir köpek fırçası
QuickClean
QuickClean

Temizlemesi kolay bir köpek fırçası

Silikondan yapılmış fırça benzeri nozüller, köpeğinizi yıkadıktan kolayca temizlenebilir: Uzun nopeler, standart fırça kıllarından daha kalın olup esnek bir yapıya sahiptir. Kalan kirleri ve sabun kalıntılarını ovalayarak kolayca giderebilmenizi sağlar.


DogShower kolayca takılıp çıkarılır
UniversalFit
UniversalFit

DogShower kolayca takılıp çıkarılır

Banyoda işlerin çabuk bitmesini istiyorsunuz, fakat normal el duşunuz hâlâ duş hortumuna mı bağlı? El duşunu çabucak değiştirin: Tercihe bağlı olarak temin edilebilen bir adaptörle DogShower’ı hortuma kolayca bağlayabilir ve köpeğinizi yıkadıktan sonra tekrar sökebilirsiniz.     


Akış şekillerine tek el ile değiştirin
Select
Select

Akış şekillerine tek el ile değiştirin

Select düğmesi ile üç akış şekelinden istediğinize kolayca geçebilirsiniz. Tek el ile kullanılabilen bu düğme, ahenkli ve akıcı bir duş deneyimi sağlar.

bir düğmeye basarak

Akan suyun miktarını artırın
WaterBoost
WaterBoost

Akan suyun miktarını artırın

Suyun akış miktarı, DogShower üzerinden temizlik sırasında kolayca değiştirilebilir: Tek bir düğmeye basarak suyun akış miktarını 9 l/dk seviyesine yükselterek köpeğinizi etkili bir şekilde durulayabilirsiniz. Zor çıkan kirleri de bu şekilde kolayca temizleyebilirsiniz.


Sözü köpeğini sevenlere bıraktık: DogShower hakkındaki düşünceler 

“Adını ‘kirli köpek’ verdiğimiz misyonumuzu tamamladıktan sonra @hansgrohe_dogshower ürününü denedim. Kalın ve uzun tüyleri yıkarken büyük kolaylık oldu! Fırça şeklindeki tasarım sayesinde kir ve şampuan kolayca durulanabiliyor. Köpeği bu şekilde yıkamanın çok daha rahat olduğunu kendi deneyimime dayanarak söyleyebilirim.”   
@luke_goes_online

“@hansgrohe_dogshower el duşunu denememize izin verildi ve ona gerçekten bayıldık! Sprey diskleri sayesinde, kürk kısa sürede komple ıslatılabiliyor. Köpeğin yıkanması, DogShower ile olduğu kadar kolay hiç olmamıştı! Kocam bile etkilenmişti ve Laila’nın kalın kürkünü ne kadar çabuk ıslatabildiğimi ve şampuanı ne kadar rahat durulayabildiğimi gördüğünde şaşırmıştı! DogShower’ı kesinlikle herkese önerebiliriz!” 
@dailyscarlett_

“Bayıldım demek az bile kalır. Yuki’nin tüyleri o kadar yoğun ki, normal el duşumuz maalesef çok zayıf kalıyor. Kürkünde her zaman şampuan artıkları kalıyordu. Mono akış şekli ile yüzünü ve pati içlerini temizlemek çok kolay. Vücudunun geri kalanı için nozulleri kullandım. O şekilde şampuanı tüylerinden çok kolay bir şekilde durulayabildim. Köpeği yıkama işini çok kolaylaştırdığı için bu üründen çok memnunum. Duş başlığını takmak da çok kolay ve bir dakika bile sürmüyor.” 
@yuki_thesnowdevil

“Özel duş başlığının uzun silikon nozulları sayesinde yoğun kürkler bile çabucak ıslatılabiliyor.”
@behuetet_geliebt

“@hansgrohe_dogshower el duşu, köpeğin yıkanmasını son derece kolaylaştırıyor. Özel olarak köpek temizliği için geliştirilmiş olan ürün, tüylerin yalnızca çamurdan değil şampuan artıklarından da tamamen arındırılmasını sağlıyor. Tek elle kolayca kullanılabilen üç akış şekli arasında geçiş yapılabilen ürün, boş elinizle köpeğinizi tutabilmenize de izin veriyor.” 
@littleblueheart_

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın