hansgrohe Select

Butonun arkasındaki su: Banyoda daha fazla mutluluk için konforlu kontrol butonunuz

hansgrohe Select, günlük rutinleri kolaylaştırmakta ve banyodaki kullanımları çocuk oyunu haline getirmektedir. Sprey tipini değiştirmek, başka bir duş başlığını kumanda etmek veya suyu açıp kapamak için tek bir tık yeterlidir. Bu akıllı kullanım konsepti, lavabo, küvet ve duşta daha fazla keyif sağlamaktadır. Select sezgisel, uzun ömürlü ve güvenilirdir.

Daha fazla su keyfi: Armatürlerinizi daha rahat kontrol edin

Duş keyfinizi seçin: hansgrohe Select duş ve bataryalarda hissedilebilir bir kullanım konforu artışı sağlamaktadır.

Sezgisel kullanım konforu her yerde tercih edilir. Bu sebeple Select teknolojisinde kullanılan hansgrohe ürünlerimiz geniş bir yelpazeye sahiptir.

Hangi ürünler Select teknolojisi ile sunulmaktadır?

Suyu kolayca ve güvenilir şekilde kontrol edin

Select tuşuna basarak tepe veya el duşunuzda farklı sprey tipleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Termostatik duşlarda istediğiniz çıkışı arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Lavabo bataryalarında ise basma butonu ile suyu açıp kapatabiliyorsunuz. (Hatta Select butonuna elin arka kısmı veya dirsekle de basılabiliyor.) Böylelikle bu teknoloji tüm yaş grupları için uygun ve özellikle de kısıtlı hareket kabiliyeti olan insanlar için ideal hale geliyor.

Size özel günlük hayat kurtarıcınızı bulun:

hansgrohe Select: sofistike, sağlam  mekanik.
Devrim niteliğindeki mekanik yapı, rahat bir sprey ayarını mümkün kılmaktadır.

hansgrohe Select: Kolay akış geçişleri için akıllı fonksiyon tuşu

Duşta veya bataryalarda akıllı bir minimal düzenlemeyle tek bir kullanım butonu sayesinde suyun keyfini en güzel şekilde çıkarabilirsiniz. Özellikle de bu buton son derece kullanıcı dostu şekilde düzenlenmiş ise. Select fonksiyonuna sahip hansgrohe ürünlerini bu kadar kolay anlaşılır kılan ve konforlu yapan özellik budur.

Uzun süreli güvenilirlik için

hansgrohe Select sprey ayarlarının salt mekanik bir şekilde yapılabilmesini mümkün kılar. Özellikle bu sebeple buton bu kadar sağlam ve güvenilir çalışır. Select butonunun ömrü, 90.000 basma ve uzun süreli yineleme denemeleri ile kanıtlanmıştır. Dolayısıyla hansgrohe Select’i tercih etmek, banyoda sürekli bir konforun tercih edilmesi anlamına da gelmektedir.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın