PowderRain ile Raindance Select S

Zarif, yumuşak ve sessiz: Kozada yeni duş keyfi

Siz de kendi içinizdeki mutluluğa geri çekilmeyi, yani “Cocooning”i sevenlerden misiniz? Öyleyse evinize özel Spa fikri sizi mutlu edecektir. Yeni hansgrohe sprey tipi PowderRain binlerce mikro incelikte damlayla etrafınızı huzur verici bir koza gibi sarar. Yeni alanınızda geri çekilmek, hayal kurmak ve gevşemek için her şey çok zarif ve sessiz olarak tasarlanmıştır.

PowderRain spray underneath the overhead shower.
Yeni ve eşsiz: hansgrohe’nin PowderRain spreyi. Bir su kozasından çıkan mikro incelikteki damlalar tüm vücudu sarar.

PowderRain: Mikro incelikte damlalar sayesinde rahatlatıcı yumuşaklık

Yeni mikro damlalar tende müthiş bir his bırakır. Ve hansgrohe ürünleri suyun akışıyla birlikte nelerin mümkün olduğunu da gösterir. Bu hassas sprey tipi size sadece eşsiz bir duş serüveni sunmaz. Aynı zamanda hiç su sıçratmayacak şekilde tasarlanmış yapısıyla kusursuz konfor sağlar.

Duşta rüya gibi “Cocooning” ve fısıltı sessizliği

Sudan koza, duşta keyifli anlar geçirmeniz için geliştirilmiştir. Kendinizi sarıp sarmalanmış ve rahat hissetmenizi sağlayabilmeniz için duş almak, aynı zamanda bu anları özel wellness keyfine dönüştürüyor. Zarif sprey tipi, tüm tende müthiş bir duygu oluşturur. Binlerce mikro damla, hayalinizdeki duş keyfini gerçeğe dönüştürür. Adeta tropik bir ormanın incecik yağmur damlaları altındaymışsınız gibi hissettirir. Ayrıca duş başlığından yönlendirilen su, spreyden son derece sessiz bir şekilde akar. hansgrohe ses laboratuvar uzmanları, günlük vücut bakımı esnasında tamamen dinlenebilmeniz için duş seslerini fısıltı seviyesine indirmeyi başarmıştır.

Mikro damlalar, maksimum etki ve minimum su sıçraması

PowderRain hem zarif hem de etkili. Çok sayıdaki damla, duş kremini ve şampuanı tamamıyla akıtır. Ayrıca yeni mikro sprey tipi, suyun sıçramasını da önler. Bu da daha az kireç lekesi ve daha az temizlik anlamına gelir. Dolayısıyla bu durum her banyoda memnuniyetle karşılanır. Özellikle de şu an çok rağbet gören duşlarda.

Duşunuzu yenilemek istiyorsunuz ancak küçük bir banyonuz mu var?

PowderRain spreye ilgi duyuyorsunuz ancak banyonuz oldukça küçük mü? O zaman sizi yeni Pulsify el duşu ile tanıştıralım: yepyeni bir duş deneyimi üstelik fazla yer kaplamıyor.
​​​​​​​Pulsify duşlar banyonuzdaki alanı en iyi şekilde kullanır.

* Aralık 2018'de 1.500 son kullanıcı hansgrohe PowderRain'i test etti.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın