PowderRain ile Raindance Select S

Zarif, yumuşak ve sessiz: Kozada yeni duş keyfi

Siz de kendi içinizdeki mutluluğa geri çekilmeyi, yani “Cocooning”i sevenlerden misiniz? Öyleyse evinize özel Spa fikri sizi mutlu edecektir. Yeni hansgrohe sprey tipi PowderRain binlerce mikro incelikte damlayla etrafınızı huzur verici bir koza gibi sarar. Yeni alanınızda geri çekilmek, hayal kurmak ve gevşemek için her şey çok zarif ve sessiz olarak tasarlanmıştır.

The PowderRain jet from the overhead shower.
Yeni ve eşsiz: hansgrohe’nin PowderRain spreyi. Bir su kozasından çıkan mikro incelikteki damlalar tüm vücudu sarar.

PowderRain: Mikro incelikte damlalar sayesinde rahatlatıcı yumuşaklık

Yeni mikro damlalar tende müthiş bir his bırakır. Ve hansgrohe ürünleri suyun akışıyla birlikte nelerin mümkün olduğunu da gösterir. Bu hassas sprey tipi size sadece eşsiz bir duş serüveni sunmaz. Aynı zamanda hiç su sıçratmayacak şekilde tasarlanmış yapısıyla kusursuz konfor sağlar.

Duşta rüya gibi “Cocooning” ve fısıltı sessizliği

Sudan koza, duşta keyifli anlar geçirmeniz için geliştirilmiştir. Kendinizi sarıp sarmalanmış ve rahat hissetmenizi sağlayabilmeniz için duş almak, aynı zamanda bu anları özel wellness keyfine dönüştürüyor. Zarif sprey tipi, tüm tende müthiş bir duygu oluşturur. Binlerce mikro damla, hayalinizdeki duş keyfini gerçeğe dönüştürür. Adeta tropik bir ormanın incecik yağmur damlaları altındaymışsınız gibi hissettirir. Ayrıca duş başlığından yönlendirilen su, spreyden son derece sessiz bir şekilde akar. hansgrohe ses laboratuvar uzmanları, günlük vücut bakımı esnasında tamamen dinlenebilmeniz için duş seslerini fısıltı seviyesine indirmeyi başarmıştır.

Mikro damlalar, maksimum etki ve minimum su sıçraması

PowderRain hem zarif hem de etkili. Çok sayıdaki damla, duş kremini ve şampuanı tamamıyla akıtır. Ayrıca yeni mikro sprey tipi, suyun sıçramasını da önler. Bu da daha az kireç lekesi ve daha az temizlik anlamına gelir. Dolayısıyla bu durum her banyoda memnuniyetle karşılanır. Özellikle de şu an çok rağbet gören duşlarda.

El duşu, duş seti ve duş sistemlerinde PowderRain

Duş alanınızda çok az değişiklik yaparak bile PowderRain’in keyfini çıkarabilirsiniz. Banyonuzu yeniden tasarlayabilmeniz için size komple çözümler sunuyoruz:

  • Yeni mikro damlalar, üç spreyli Raindance Select S 120 3jet P el duşunun özelliğidir. Diğer iki sprey tipinin adı ise “Rain” (tam sprey) ve “Whirl” (masaj spreyi). Sprey tipleri arasında geçiş, rahatça Select butonu ile yapılır. Yeni el duşunuzu kolayca duş hortumunuza takabilirsiniz. El duşuna uygun duş barının kurulumu da oldukça kolay: Raindance Select S 120 3jet P duş seti.
  • Mikro spreyin tüm vücudunuzu sarmasını mı istiyorsunuz? Öyleyse PowderRain’in Raindance S 240 1jet P tepe duşu ile yukarıdan akmasını sağlayın.*
  • Tepe duşu, el duşu (her ikisi de PowderRain ile) ve termostattan oluşan uyumlu kombinasyonun adı: Raindance Select S 240 1jet P duş kolonu.*

Bir teknoloji ancak bu kadar rahatlatıcı olabilir

hansgrohe, rahatınız için su jetini tamamen yeni alanlara yönlendiriyor. Çünkü PowderRain, yenilikçi teknoloji temeliyle geliştirildi. Her PowderRain spreyinde, suyu mikro damlalara bölen (tek bir tane yerine) altı ince çıkış bulunuyor. Bu sebeple çıkan damlalar, alışılmış duş spreyinden çıkanlardan çok daha ince. Bu nedenle siz de teninize değen suyu tüy gibi hafif hissediyorsunuz.

hansgrohe PowderRain ürünleri, hayatınızı daha konforlu hale getiren başka teknoloji yenilikleri sunuyor:

* Tepe duşu ve termostat kurulumu için lütfen uzman bir tesisatçıya başvurun.

* Aralık 2018'de 1.500 son kullanıcı hansgrohe PowderRain'i test etti.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın