WallStoris: Kişiye özel ve çok pratik

Duş gereçleri için hansgrohe’den düzenleme sistemi.
hansgrohe 2021 yenilikleri

Duvar tümüyle hizmetinizde

Eviniz ne kadar derli toplu ise, kendinizi de orada o kadar iyi hissedersiniz. Çünkü ahenkli ve düzenli ortamlar, insan üzerinde sakinleştirici etkiye sahiptir ve banyoda daha iyi hissedilmesini sağlar. WallStoris, banyoda denge yaratan esnek bir duvar rafı sistemidir. Duvara veya fayanslara delik açılmasına gerek bırakmayan, istenilen yere kolayca yapıştırılabilen bir sistem olduğu için, kiracılar için de son derece kullanışlıdır.

Yer sıkıntısı ve kaosa elveda!

Banyodaki karmaşaya düzen getiren ve tam olarak ihtiyacını duyduğunuz ekstra saklama alanını sunan esnek bir saklama sistemi kullanmanın zamanı geldi. WallStoris’in prensibi, kolay olduğu kadar özelleştirilebilir olan bir çözüm sunmak: Tek yapmanız gereken, duvara bir çıta yapıştırmak ve çıtaya tercih ettiğiniz modülleri istediğiniz şekilde sabitlemek. 

WallStoris: Şık ve neşeli saklama alanları yaratın

Hangi aksesuarlara ihtiyacınız var? WallStoris saklama sistemi, sunduğu eşya sepeti, havlu ve el bezleri için askı, bardak, el duşu tutucusu vb. gibi modüller ile banyonuzu kişisel tercihleriniz doğrultusunda donatabilmenizi sağlar. hansgrohe, bu sistemi mat siyah ve mat beyaz olmak üzere iki farklı yüzey renginde sunmaktadır. Bu sayede ister banyonuzdaki diğer benzer renkler ile uyum ister şık kontrastlar yaratabilirsiniz. Tuvalet kâğıdı tutacağı ve tuvalet fırçası sayesinde WallStoris aksesuarları ile WC çevresini de donatabilirsiniz.

40.000’e kadar farklı kombinasyon imkânı

Başlayalım: Önce çıta için bir uzunluk seçmelisiniz (50 veya 70 cm) ve ardından duvarı tercihlerinize ve banyonun düzenine göre donatabilirsiniz. Modüller neredeyse sonsuz farklı şekilde kombine edebilirsiniz. Duvarın istendiği gibi şekillendirebilmesi, dekorasyon meraklıları için paha biçilmez bir olanak. 

Tek bakışta WallStoris’in sunduğu avantajlar

  • Banyo gereçlerinizi şık bir şekilde saklayın ve banyonuzda ahenk, içsel dinginlik ve evinizde düzen sağlayın. 
  • Banyoda önem verdiğiniz tüm gereçleri güvenli ve stabil bir çözüm ile saklayın. Ayrıntısına kadar düşünülmüş hansgrohe marka aksesuarları, uzun ömürlü olup cazip fiyata temin edilebilir.
  • Kişisel zevkinizi ifade edin. Modüler saklama sistemi, neredeyse sonsuz kombinasyon ve dekorasyon imkânı sunmaktadır. 
  • Bu aksesuarları kısa sürede monte edebilir, yerlerini istediğiniz zaman değiştirebilir ve iz bırakmadan sökebilirsiniz. Delik açmanıza gerek bırakmadığı için kiracılar için de ideal bir çözümdür. Ürünle birlikte gelen yapıştırma seti sayesinde metal, cam ve fayans yüzeyler hasar görmez. Fakat istendiğinde çıktalar tabii ki vidayla da monte edilebilir. 

Diğer ürünleri ve hansgrohe yeniliklerini keşfedin

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın