Suyun akışını çağa uydurur: FinishPlus

Lavatory faucet in the trendy color Matte Black.
hansgrohe 2019 yenilikleri

Artık suyunuz daha trend akıyor: Yeni FinishPlus yüzeyler

Trend renklerle banyonuza değer katın. hansgrohe’nin metalik tonları ve mat renkleri lavabo, küvet ve duşlara kişisel estetik anlayışınızı yansıtır. hansgrohe bataryalarının çok sevilen iki serisi artık beş yeni yüzey tasarımıyla beğeniye sunuluyor. Farklı tasarım seçenekleriyle banyonuzu kendi tarzınızı ortaya koyan huzurlu bir alana dönüştürün.

Minimalist iç tasarım

Krom
Mat siyah Satin siyah
Mat beyaz Satin beyaz
Mat Siyah Krom Mat Siyah Krom
Parlak Altın Optik Parlak Altın Optik
Mat Bronz Mat Bronz
Beyaz lavaboda parlak krom batarya.
Siyah batarya ve siyah çanak lavabo.
Şık beyaz banyo bataryası ve beyaz lavabo.
Mat siyah yüzeyli batarya.
Altın renkli lavabo bataryasının siyah ile kombinasyonu.
Fırçalanmış mat bronz batarya, beyaz lavabo.

Renk vurguları ile özgün banyolar

Siz de evinizin tarzını salondan banyoya kesintisiz bir bütün olarak görenlerden misiniz? O halde banyonuz evinizde kesinlikle bir huzur ortamı olarak önemli bir yer tutuyor demektir. Etkileyici renk vurguları tam zevkime göre mi dediniz? Kontrastları çok mu seversiniz? Yoksa sizin çizginiz daha ziyade yaldızlı parıltılardan uzak, sade ve ince bir zarafet midir? Öyleyse, üstün nitelikli yüzey tasarım seçeneklerimizden ilham almaya ne dersiniz?

Zarif kontrastlar

Trend renklerimizden satin siyah ve satin beyaz, modern mimari tutkunlarının hayranlığını kazanıyor. Bilinçli bir kontrast olarak yerleştirildiklerinde, bulunduğu alana her yerde rastlanmayan, çok farklı bir hava katıyorlar. Son derece etkileyici bir kombinasyon, koyu renk lavabo ile bir araya getirilmeleri oluyor. Ya da küçük renkli detaylarla birleştirilen bir yerleşim. Mat tonlardaki banyo bataryalarının sade zarafeti, modern tasarımlı banyoları diğerlerinden ayıran bir özellik olarak karşınıza çıkar.

Özel bir parıltısı olan yenilik

Asil duruşlu metalik renkler; Parlak Altın, Satin Siyah ve Mat Bronz modellerle zarafet ve yeniliği birleştirir. İster koyu renklerin hakim olduğu bir banyo ambiyansı olsun, ister açık renkler baskın olsun, cezbedici olan daima kontrastlar olacaktır. Banyonun bu en şık elemanlarını “endüstri tarzı”nda veya zarif tek renk görünümünde yekpare duvar veya taban kaplamalarıyla kombin ettiğinizde görülmemiş sonuçlar alırsınız. Banyo tasarımında kendi kişisel imzanızı gözler önüne serin.

 

Özgün parlaklık ile gelen modernizm

Havalı mı, zarif mi? Kolaylaştırılmış mı yoksa dışa dönük mü? Nasıl, kiminle veya nerede yaşadığınız önemli değil: hansgrohe, yaşam boyu sizinledir. Beş FinishPlus yüzey tasarımıyla banyonuzu tam istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Mat renkler ve metalik tonlardaki ürünlerimiz ile kendi estetik zevkinizi özgürce yansıtabilirsiniz. Lavabo, küvet veya duşu yeni favori mekanlarınız yapın!

Banyonuzda kendi stilinizi yansıtın.

hansgrohe Metropol ve Talis E, FinishPlus ile daha özgün, daha farklı

Hassas ve geometrik tasarımıyla Metropol üstün nitelikli bireysel banyo tasarımlarını temsil eder. Kendi tarzınızı ortaya koyan tasarımları gerçekleştirmekte ilk tercih edeceğiniz batarya serisidir. Metropol, açık ve net çizgileri ile geniş alanların zarafetidir, keskin hatları narin renk yansımaları yaratarak yenilikçi yüzeylerin kendini daha iyi göstermesini sağlar.

Talis E’nin en belirgin özelliği modern ve zarif biçimidir. Yukarı doğru yükselirken aynı zamanda incelen narin gövdesi, bu bataryaya klasik bir görünüm verir. Aynı zamanda bütün modern tasarımlı banyolara da uyum sağlar, yeni yüzeylerin her birine farklı vurgular yapar.

FinishPlus ve hansgrohe kalitesinin bileşimi

Şık ve zarif bir ambiyans yaratabilmek için Metropol ve Talis E bataryalarının yanısıra beş yeni yüzey geliştirildi. Birçok ürünü artık bu yüzeylerle birleştirmek mümkün. Bataryadan duş kolonuna, tepe duşundan ara musluğa kadar tüm bileşenleri aynı renkte seçebilir, tasarımınızı buna göre oluşturabilirsiniz. İsterseniz özellikle seçilmiş vurgular oluşturun: Hem Metropol hem Talis E, aplike bataryalarda ve duvar montajlı modellerde farklı seçenekler sunar. Küvet ve duş kontrolünde de çeşitli varyasyonlar mevcuttur.

hansgrohe serilerinin alışık olduğunuz kalite özelliklerinden FinishPlus’ta da feragat etmeniz gerekmiyor. Farklı ComfortZone yükseklikleri ve kusursuz bir tasarımdan FinishPlus’ta da vazgeçmedik.
 
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın