İstekleriniz kadar özel eviyeler

Şekil ve fonksiyonun net bileşimi

Eviyenin evinizdeki en sevdiğiniz çalışma alanı olmasına ne dersiniz? Çünkü eviyeler, ister kompakt, ister büyük boyutlu olsun, özel mutfak planlamanıza mükemmel bir şekilde entegre olur. Çünkü el işçiliği ile oluşturulan paslanmaz çelik  eviyeler, yüksek oranda sağlamlığın yanı sıra estetik açıdan göz alıcıdır. hansgrohe’nin bu ürün yenilikleri sizi kendine hayran bırakacak.

Modern mutfaklar için hansgrohe'den yeni fikirler.
Hayran bırakan tasarım: L şeklindeki geniş tasarımlı eviye kenarı, bataryayı öne çıkarır ve mutfak marifetleriniz için adeta bir sahne gibidir.

Her mutfağa sığarlar

Sonunda komple planlama özgürlüğü! İsteklerinize uyan mutfak eviyesi ile tanışın. Bekar evleri için kompakt veya çok yönlü, hobisi aşçılık olanlar için de büyük boyutlu alternatifler sunulmaktadır. İki farklı veya iki eşit boyutta bölmeli ve opsiyonel olarak entegre bulaşık kurutma alanıyla sunulmaktadır. Dolayısıyla hansgrohe tüm mutfaklar ve alışkanlıklar için uygun eviyeyi bulundurmaktadır.

Mutfağınızda yeni tasarım ölçekleri belirleyin

Yeni eviye portföyünün estetik tasarımı, mutfağınızda tarz dolu vurgular oluşturur: Geniş tasarlanmış bölme kenarı, eviye ve kullanım birimini bir büyün haline getirmektedir. Bu sayede mutfağınızda sıcak saatler yaşansa da rahatça kontrolü sağlarsınız. Net, zamandan bağımsız tasarım, özel mutfaklara uyumlu bir şekilde entegre olmakta ve tüm hansgrohe eviye bataryaları ile kombine edilebilmektedir.

Fonksiyonel olarak her yönden mutlu

hansgrohe’nin beş farklı boyutta yeni eviye portföyü ile hayallerinizdeki mutfağı özgürce tasarlayabilirsiniz. Çok sayıda seçenek ve imkanınız bulunmaktadır: Klasik tezgah üstü lavabo, istediğiniz çalışma alanının altında altyapı modeli veya entegre olarak.

Çok fazla mı seçenek var? Öyleyse şimdi eviye kombinasyonlarımız ile tanışın. Bu kombinasyonlar eviye, eviye kenarındaki yenilikçi kumandalı eviye bataryası ve yeni sBox’dan oluşmaktadır. Bileşenlerin mükemmel uyumu sayesinde en üst seviyede planlama rahatlığına sahipsiniz.

hansgrohe'nin yeni ürünü grafit siyat granit.
hansgrohe eviyeleri hem tezgahla eşit seviyede hem de üstten montaj seçeneğiyle sunulur. Özellikle de altyapı seçenekleri minimalist özelliktedir. Bu arada iki farklı boyutta bölme ile görülmektedir.

Mutfakta sürekli keyif için hansgrohe kalitesi

Elbette mutfağınız için uzun kullanım hedefli bir donanım alma planı yapıyorsunuzdur. Ve ayrıca bakımı rahat olan sağlam kaliteli ürünlere de önem veriyorsunuzdur. Yeni hansgrohe eviyeleri sadece tasarım ve fonksiyonellik ile öne çıkmıyor, aynı zamanda malzeme gücü ve işçilik detayları ile de hayran bırakıyor. 1 mm kalınlığında, elde kaynak yapılmış paslanmaz çeliğe ek olarak, batarya kaidesi güçlendirilmiştir. Bu sizin için, bataryanın sallanmayacağı anlamına gelmektedir.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın