Tepe duşu ve her tarafta banyo rehberi.
Her yönden bilgili ve destekli

Marka kalitesinde hizmet

Biz hansgrohe olarak, sizi her yönden en iyi şekilde bilgilendirmek istiyoruz. Örneğin temizlik veya garanti gibi konular hakkında ürünlerimizle ilgili bilinmesi gerekenleri burada bulabilirsiniz. Ve eğlence de mevcut: Broşür ve uygulamalar üzerinden interaktif olarak da tüm ürün yelpazemizi keşfedebilirsiniz. hansgrohe Showroom'ları veya fuarlarda her şeyi canlı olarak deneyimleyebilirsiniz: Keşfetmeniz yeterli. İyi eğlenceler!

hansgrohe sizin yanınızda

Biz sizin için buradayız: hansgrohe’de eğitim almış uzmanlar size özel olarak bilgi verir ve sizin istekleriniz ile ilgilenirler. Bu istek ister bir ürünle ilgili bir soru, isterse de daha kapsamlı bir bilgi olsun. Teknik sorunlarınız için de uzman teknik ekibimiz her zaman yanınızda. Bizimle iletişime geçin!

Hayallerinizdeki banyoya giden yolda sizinle birlikteyiz!

hansgrohe live’yi keşfedin: İlham ve gerçeklerden oluşan platformumuzdan yararlanın ve favori ürününüzü satın almadan önce rahat bir şekilde hansgrohe’nin Kara Orman’daki merkezinde ve hansgrohe ile en yüksek kaliteyi sunan satış noktalarımıza ait mağazalarda deneyimleyin. 

Elbette broşür ve kataloglarımızla da hansgrohe’nin ürün dünyasında keyifle gezebilirsiniz. Peki garanti ile ilgili sorularınız mı var? hansgrohe’nin üretici garantisi ile ilgili tüm bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Belki de size burada ayrıntıyla sunduğumuz uygulama ve mobil servisler de ilginizi çeker. 

Ayrıca hansgrohe’nin iletişim ortaklarıyla sunduğu ve belki de yakında sizin bölgenizde gerçekleşecek olan fuarlardan birinde de sizi ağırlamaktan memnun oluruz.

Yoksa ürünlerimiz hakkında belirli bir detay, bir ölçü bilgisi veya montaj için yardım sağlayacak bir bilgi mi arıyorsunuz? Yedek parça kataloğu gerçek bir hazine.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Uygun cevabın SSS’de, yani “sık sorulan sorular” bölümümüzde bulunma ihtimali çok yüksek. 

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın