Su damlaları.
Stand 12/2017

Yasal bilgiler

Bu sayfada Hansgrohe Deutschland Vertriebs GmbH şirketine ait kullanım şartlarını bulacaksınız. Kullanım şartları, bayi tavsiyeleri, seminer ve sorumluluk ile ilgili daha fazla bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Durum 06 / 2012

Hansgrohe SE web sayfası için web sayfamızı kullanmadan önce dikkatlice okumanız gereken aşağıdaki kullanım koşulları geçerlidir. Web sayfamızı kullanarak aşağıdaki kullanım koşullarına onay verdiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Bilgilerimizin eksiksizliği ve doğruluğu

Bu web sayfasını hep en güncel durumda ve mümkün olduğunca doğru ve eksiksiz bilgilere sahip olacak şekilde tutmak için çabalıyoruz. Fakat bilgilerin belirli kullanım amaçlarına yönelik güncellik, doğruluk, eksiksizlik ve uygunluğuna dair herhangi bir garanti sunmuyoruz.

İçerikleri istediğimiz zaman kısaltma, başka konu başlıklarına aktarma, geçici olarak kilitleme ve/veya kesin olarak silme hakkını saklı tutuyoruz.

Hizmetlerimize erişebilme durumu

Web sayfamızı sizi yalnızca hizmetlerimiz hakkında genel olarak bilgilendirmeye yöneliktir. Sunduğumuz bilgiler sebebiyle belirli hizmetlere, bu hizmetlerin eksiksiz, kesintisiz veya aksaklığa uğramayacak şekilde mevcut olduğuna dair yasal bir hak iddiası oluşmamaktadır. Lütfen web sayfamızda bulunan her bir bilginin, bazı ülkelerde satın alınamayacak ürünler, programlar ve hizmetler ile ilgili olduğunu dikkate alın. Lütfen ülkenizde mevcut ürünler veya hizmetler hakkında bilgi almak için bölgenizde bulunan Hansgrohe satış ortağına başvurun.

Yabancı içerikler

Aşağıdaki içerikler bize ait olmamakla birlikte fikrimizi yansıtmamaktadır, bu nedenle bu konu ile ilgili sorumluluk sahibi değiliz:

  • Gerektiği takdirde oluşturulan bir tartışma forumuna yapılan katkılar tarafımıza ait olmayıp ilgili kullanıcılara aittir. Yorumlar, öneriler, açıklamalar, teklifler veya diğer bilgiler gibi kullanıcı tarafından oluşturulan içerikleri, yasal veya doğru olup olmadıklarına dair kontrol etmiyoruz. Tartışma forumlarımız kanunsuz, başkalarını lekeleyici, karalayıcı veya yaralayıcı açıklamalar yapmak için kullanılmamalıdır. Kullanıcı, web sayfamızın kullanım koşullarına uygun olmamasından doğan üçüncü kişilerden gelen tüm talepleri tarafımızdan muaf tutar.
  • Bağlantısını verdiğimiz sayfaların içeriği için herhangi bir sorumluluk almıyoruz.
  • Bayilerimiz ile ilgili bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda bayi araması yapıldığında hiçbir sorumluluk alamıyoruz.
    Bu içerikleri denetlemiyor veya kanunsuz bir faaliyet hakkında bilgi içeren durumların olup olmadığına dair denetlemiyoruz. Fakat yasaların ihlal edildiğine dair ilgili bir bilgi bize ulaştığı takdirde, ilgili bilgileri derhal kaldıracağız.

Uygulanacak yasalar ve hukuksal yetki alanı

Bu web sayfası ile ilgili olarak Alman yasaları uygulanır. Hukuksal yetki alanı ve garanti yükümlülüklerinin karşılanacağı yer merkezimizdir, yani Rottweil.

Telif hakkı

Copyright Hansgrohe 2017. Tüm haklar saklıdır. Tüm metinler, resimler, grafikler, ses, video ve animasyon dosyaları telif hakları ve diğer fikri mülkiyetlere yönelik yasaların koruması kapsamındadır. Bunlar ne ticari amaçlarla ne de aktarılmak üzere kopyalanamaz, değiştirilmez ve başka web sitelerinde kullanılamazlar. Hansgrohe’nin internet sayfasında, içeriği sunan kişinin telif hakkı dahilinde olan malzemeler de bulunmaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın