Sport sponsorship from the hansgrohe brand.
BORA-hansgrohe

Üstün performansı kusursuz rahatlama takip ediyor

hansgrohe'de su ile en güzel anları yaşarsınız. Su unsuru ayrılmaz bir şekilde spor ile bağlantılıdır. Suya olan tutkumuz da, spor alanındaki faaliyetlerimizi daha da anlamlandırıyor. Bisiklet sporu tıpkı hansgrohe'nin yenilikçi ve dinamik banyo ve mutfak ürünleri gibi kendine hayran bırakan bir spor dalıdır. Bu sebeple hansgrohe birinci sınıf bisiklet sporu takımı BORA-hansgrohe’nin resmi sponsorudur.

Hem profesyonelleri hem de sizi etkileyecek bir duş deneyimi...

Ekip her geçen gün kendi sınırını zorluyor ve en zorlu yarışlardaki azim ve dinamizmleri ile bizlere ilham veriyorlar.  En değerli element olan suyun sporla ayrılmaz bir bağı vardır. hansgrohe, bir sonraki zorlu parkura odaklanmakta yardımcı olur ve yoğun geçen bir gün sonrasında duşun altında gevşeme imkanı sunar. Araştırmalara göre her 10 kullanıcıdan dokuzu PowderRain'in "tüm zamanların en iyi duş deneyimi" olduğunu belirtir. Şüphesiz yumuşak mikro damlalar canlandırıcı bir yaz yağmurundaymış gibi hissettirir. PowderRain yalnızca yumuşak mikro damlalar ile değil yenilikçi teknolojisi ile de dikkat çekmektedir. 

Rahatlama ve Verimlilik: Bisiklet dinamik ve ilham veren bir spor dalıdır. Tıpkı hansgrohe'nin banyo ve mutfak ürünleri gibi dinamik, yenilikçi ve kitleleri kendine hayran bırakan bir spor dalıdır. Bu sebeple hansgrohe, birinci sınıf bisiklet takımı BORA-hansgrohe'nin resmi sponsorudur. Websitemizi ziyaret edin ve online yarışmamıza katılarak PowderRain El Duşu gibi birbirinden farklı ürünler deneyimleme şansını yakalayın.
 

Takip Edin
BORA-hansgrohe bisiklet takımı hakkındaki en güncel bilgilere aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz: Tour De France dışındaki güncel yarış takvimimiz:
 
  • Spanienrundfahrt 2019 Vuelta, 24.08. - 15.09.2019
  • Bretagne Classic – Ouest France, 01.09.2019
  • UCI Weltmeisterschaft Yorkshire, 29.09.2019
  • Il Lombardia, Italien, 12.10.2019


 
*Aralık 2018'da 1.500 son kullanıcı Avrupa'nın en büyük pazarlama topluluğu trnd'de PowderRain'i test etti.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın