Sportsponsoring der Marke hansgrohe.
BORA-hansgrohe

Üstün performansı kusursuz rahatlama takip ediyor

Suya olan tutkumuz, spor alanındaki faaliyetlerimizi daha da anlamlandırıyor. Sonuçta güç ve yaşam iksiri, hansgrohe’nin su ile yaşanan en güzel anlara bağlı olduğu gibi, birbirine bağlıdır. Bisiklet sporu tıpkı hansgrohe'nin yenilikçi ve dinamik banyo ve mutfak ürünleri gibi kendine hayran bırakan bir spor dalıdır. Bu sebeple hansgrohe birinci sınıf bisiklet sporu takımı BORA-hansgrohe’nin resmi sponsorudur.

Peter Sagan duscht mit hansgrohe Handbrause.
QR-Kodunu tarayarak doğrudan BORA-hansgrohe uygulamasına ulaşabilirsiniz. Peter Sagan, 2015 yılından beri bisiklet yarışında dünya şampiyonu.

hansgrohe ile suda en güzel anları yaşarsınız. En değerli element olan suyun sporla ayrılmaz bir bağı vardır. hansgrohe, bir sonraki zorlu parkura odaklanmakta yardımcı olur ve yoğun geçen bir gün sonrasında duşun altında gevşeme imkanı sunar: Duşta motivasyon ve keyif almak, her gün yüksek performans sunan sporcular için de önemlidir. Bu sebeple hansgrohe, birinci sınıf bisiklet takımı BORA-hansgrohe'nin resmi sponsoru: Tıpkı hansgrohe'nin banyo ve mutfak ürünleri gibi dinamik, yenilikçi ve kitleleri kendine hayran bırakan bir spor dalıdır.

Bora-hansgrohe takımı start alıyor: Üstün sporcularımız hareket halinde

*El duşu (2013-2015) DE, UK, FR, NL ve BE'den gelen 1700 bireysel kullanıcı tarafından Avrupa'nın en büyük anket pazarlama topluluğu trnd'de test edildi.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın