En yüksek kalitedeki tecrübe : Rainfinity

hansgrohe PowderRain in the Rainfinity overhead shower.
hansgrohe 2019 yenilikleri

Rainfinity: Duş keyfinde doruk noktası

Sizi her gün olağanüstü bir duş keyfi ile şımartacak en modern duşları mı arıyorsunuz? O zaman Rainfinity ile tanışın! hansgrohe’nin wellness ve ürün tasarımından beklentisi yüksek olanlar için hazırladığı duş serisi ile. Çok sessiz ve mikro incelikteki PowderRain ve diğer benzer sprey tipleri, her gün aldığınız duşu çok özel birer duş keyfine dönüştürür.

Rainfinity tepe duşundan yağan PowderRain. PowderRain
Rainfinity tepe duşundan yağan Intense PowderRain. Intense PowderRain
Rainfinity tepe duşundan yağan RainStream. RainStream

Wellness ve ürün tasarımdan maksimum beklentisi olanlar için duşta derin rahatlama

Banyonuz, bireysel dinlenmeyi ve huzuru merkezine koyan bir alandır. Duşa girdiğinizi, ipek yumuşaklığında mikro damlaların her yanınızı sardığını düşünün… Tepeden tırnağa, benzersiz bir duş keyfinin içine girdiğinizi. Rainfinity tasarım duş başlıklarıyla tüm duyularınıza hitap eden, sizi baştan sona şımartan bir duş keyfine ulaşırsınız. PowderRain ile sprey tipinin yoğunluğu farklı ayarlanabilir (a), yeniden düzenlenmiş delikleriyle kavisli sprey disklerine yönlendirilir (b). Ve tüm bu yenilikler rahatlatıcı ve dinlendirici dakikalar olarak size huzur verir (c). hansgrohe’nin bu yeni Wellness ABC’si şimdiye dek görülmemiş bir duş keyfi yaşatıyor.

Yeni bir tasarım biçimi: Yağmurun altında ıslanmak hiç bu kadar güzel olmamıştı

Rainfinity tasarımı ile adeta bir görsel şölen sunar. Büyük tepe ve el duşlarının modern renkleri ve sade görünümlü sprey diskleri banyonuza huzurlu bir atmosfer katar. Mat beyaz duş başlıkları, granit rengindeki sprey diski ile asil bir kontrast yaratır. Yeni tasarlanan duş kolonu, yaşam alanınıza göz alıcı bir obje olarak karışır. Tepe duşu, el duşu, rafları ve bağımsız ankastre kontrol sistemi ile banyonuza modern bir görünüm verir. Sprey tipleri arasında seçiminizi kolayca ve sezgisel olarak Select ile yaparsınız.
Her şeyi unutun ve keyfini çıkarın

Rainfinity’yi galeride bütün özellikleriyle keşfedin

Rainfinity: Kapsamlı duş konforu, geniş duş çeşitliliği

Minimalist banyo tasarımlarında trend belirleyici Rainfinity, tüm duyularınıza seslenerek sonsuz keyif verir. Serinin tüm modelleri hayranlık vericidir. İster büyük daire şeklinde (130 mm Ø) el duşunu, ister püristik tasarımlı manuel duşu seçin. İster yüzü ve saçları ıslatmayan çok yönlü omuz duşunu, ister duvar bağlantısı yenilenmiş, açısı ayarlanabilen ve böylece duş dirseğine gerek bırakmayan tepe duşunu seçin. Hepsi sizi bekliyor. 
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın