2 Sprey Select’le zaman ve para tasarrufu

Mutfak armatürlerinin en marifetlisi

Tek elinizi kullanarak kusursuzca çalışabilmenin avantajından faydalanın: Suyu kesin, devam ettirin ve akış şeklini değiştirin. Diğer eliniz ise boşta kalır. M71 ve M51 serilerinin işlevselliği geliştirilmiş yeni modellerinin duş başlıkları şimdi iki fonksiyon sunmaktadır: Select düğmesi ve akış ayarı. Bu özellik, hem işinizi kolaylaştırır hem de suyu daha verimli kullanabilmenizi sağlar.

Keyifli mutfaklar için eviye ünitesinde akıcı su yönetimi

Akış türü değiştirilebilen, Select düğmeli hansgrohe batarya.
2 Sprey Select özelliğine sahip M51 eviye armatürünü tek el ile kullanma: Ön taraftaki düğme ile akışı durdurabilir/sürdürebilir ve akış şeklini değiştirebilirsiniz.

2 Sprey Select özelliği, musluk başındaki işinizi hızlandırmakla kalmayıp daha iyi sonuçlar almanızı da sağlar. Tek elinizi kullanarak laminar akış şeklinden, sebzelerinize veya bulaşığınıza daha yumuşak ve yaygın bir şekilde akan optimize duş spreyi akış şekline geçin. Çıkış noktasına monte edilen modifiye edilmiş ek, suyun daha az sıçramasını ve suyun elinizde hoş bir his bırakmasını sağlar. Bu sayede tezgâhınız ıslanmaz ve siz yine de eviyede suyun gücünden faydalanırsınız. 


İki akış alternatifi sunan yeni “hepsi bir arada” eviye armatürleri, ayrıca su tasarrufu sağlar. Duş spreyi akış şekli, performansından ödün vermeden sadece 3,5 l/dk su harcar. Bu sayede, en önemli yaşam kaynağımız olan suyu daha bilinçli kullanmış oluyoruz. Sudan tasarruf etmeniz, bütçenizi de olumlu yönde etkiler.

sBox ile daha fazla esneklik

Akıllı hansgrohe sBox, akış şeklini değiştirme özellikli eviye armatürünüzü mutfağınızda bir daha vazgeçmek istemeyeceğiniz bir yardımcıya dönüştürüyor. Yenilikçi hortum sistemi, işinizi kusursuzca yapabilmenizi sağlar ve esneklik kazandırır: Çekilerek 76 cm uzunluğa kadar erişebilen hortum, kolayca ve güvenli bir şekilde yeniden geri toplanabilir. Bu size önemli oranda daha fazla hareket özgürlüğü sağlar. Duş başlığı, mıknatıslı MagFit sistemi sayesinde, kullanılmadığı zaman boruya kusursuzca sabitlenir. Bilinmesi gereken: 2 Sprey Select özelliğine sahip eviye bataryaları, sBox ile birlikte gelir.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın