Pulsify: Yaşam dolu

hansgrohe’nin satin siyah duş sistemiyle duş alan manken.
hansgrohe 2021 yenilikleri

Her büyüklükteki banyo için benzersiz duş deneyimleri

Banyoda çok fazla yeriniz olmasa da suyun altında kendinizi harika hissettiğiniz anlar mı yaşamak istiyorsunuz? O zaman hansgrohe Pulsify tam size göre. Bu modern duş ailesi vücudunuzu PowderRain’in mikro ince su damlacıklarıyla sarar ve en küçük banyolarla bile optimum uyum sağlar. Eşsiz duş deneyimlerinden, harika konfor özelliklerinden ve size özel tasarım kombinasyonlarından faydalanın!

Bazen canlandırıcı, bazen rahatlatıcı, her zaman etkileyici

Düşünmeyi bırakıp anın tadını çıkarın. Duşun altına geçip başka bir dünyaya dalın. Sabahları güne zinde başlayın ve akşamları günün stresini üzerinizden atın. Her seferinde kendinize yeniden doğmuş gibi hissedin. hansgrohe’nin yeni duş serisi Pulsify size bu anları yaşatır. Duşta benzersiz anlar yaşamaya hazır olun.

PowderRain: Eşsiz ve dinlendirici bir deneyim

Pulsify serisi duşlar, suyu sayısız mikro damlacıktan oluşan bir kılıfa dönüştürür. Duş alırken bütün vücudunuzu yumuşak ve sessiz bir şekilde saran su, hem zihin hem de beden olarak rahatlamanızı sağlar. Pulsify, hansgrohe’nin PowderRain adını verdiği bu akış şeklini iki farklı yoğunluk derecesinde sunmaktadır. Kendinizi iyi hissetmeniz için.

Pulsify duşlarını eşsiz kılan özellikler

Kullanırken harika hissettiren Pulsify, ayrıca zamansız güzelliğe sahip tasarımı, sunduğu konforu ve sağladığı su tasarrufunun yanı sıra yüksek hansgrohe kalitesiyle de öne çıkıyor:

  • Satin siyah mı tercih edersiniz, satin beyaz mı yoksa krom mu? Modern yüzey tasarımları sayesinde banyonuza size özel ve orijinal bir karakter kazandırabilirsiniz.
  • Tercihinize göre nefis tasarımlı sıva üstü veya sıva altı modeller arasından birini seçebilirsiniz.
  • Select teknolojisi sayesinde istediğiniz akış şeklini tek düğme üzerinden kolayca ayarlayabilirsiniz.
  • Çevre dostu armatürler EcoSmart teknolojisi sayesinde tasarruflu olup, oldukça daha az miktarda su ve enerji tüketir. 
  • QuickClean özelliği sayesinde kir ve kireç artıklarını ovarak kolayca giderebilir, ürünlerinizin daha bakımlı ve uzun ömürlü olmalarını sağlayabilirsiniz.

Diğer ürünleri ve hansgrohe yeniliklerini keşfedin

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın