Burada duş, batarya&küvet için yedek parçaları bulabilirsiniz.
Online yedek parça kataloğu

hansgrohe ürününüz için doğru yedek parça

hansgrohe ürünleri yüksek kalitelidir ve kalıcı kullanım için geliştirilmiştir. Buna rağmen yıllar içinde bazı şeyler aşınırsa, burada uygun yedek parçaları bulabilirsiniz. Tabii ki orijinal hansgrohe ürünü olarak. Banyo ve mutfakta duş ve bataryalar için yedek parçaları sizin için düzenli bir şekilde yedek parça veri bankamızda sıraladık.

hansgrohe batarya yedek parçalarına daha hızlı ulaşın.
hansgrohe’nin pratik yedek parça kataloğu, detaylı parça görünümüyle istediğiniz yedek parçayı çabucak bulmanızı sağlar.

hansgrohe ürünleri: Yedek parçalar ve teknik detaylar kolayca bulunur

Bir servis parçasının mevcut olup olmadığını mı öğrenmek istiyorsunuz veya bir banyo veya mutfak ürünü ve tüm işlevi hakkında sorularınız mı var? Kapsamlı hansgrohe online yedek parça kataloğunda hepsini tek bakışta bulabilirsiniz.

Yedek parça online veri bankamızda tüm hansgrohe serilerine ait ürünlerin teknik detayları, teknik resimleri ve servis parçaları hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz. Detaylı çizimler, parça değişiminin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için bileşenlerin nasıl birleştirilmesi gerektiğini size ayrıntılı olarak gösterir.

Ayrıca burada servis talimatlarını, montaj ve servis videolarını da bulabilirsiniz: Bunların hepsi size hatalı parçaları değiştirirken yardımcı olur. Bazı durumlarda yardımcı araçlar gerekli olabilir: Örneğin el aletlerini ve o-ringleri “Özel parçalar” başlığı altında bulabilirsiniz. hansgrohe ürünlerinizin uzun süre güzel kalması için yedek parça kataloğumuzda uygun bakım kılavuzlarını da bulabilirsiniz.

Ürünlerin içine online olarak bir göz atın

Online yedek parça kataloğumuz hem güncel hem de tarihi banyo ve mutfak ürünleri için pratik bir başvuru kaynağıdır. Hepsi size yedek parça listeli ve ürün numaralı veri sayfalarında PDF olarak sunulmaktadır. Bu hem anlaşılması kolay bir yöntemdir hem de sizin bayiye gitmenize gerek kalmaz.

Ayrıca çizimleri, teknik bilgileri, servis parçalarını ve daha fazlasını ürünler alanımızda da bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünü bulduğunuzda kolayca “Teknik veriler” ve “Aksesuar ve yedek parçalar” bölmesine tıklayın.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın