Her açıdan ileri görüşlü

Taahhüt ve sorumluluk ile sürdürülebilir verimlilik

hansgrohe’den duş seti veya batarya satın alanlar, güzel ve uzun ömürlü bir ürün aldıklarından emin olabilirler. Ama hepsi bu kadar değil: Hansgrohe Grup, ilk fikir aşamasından ambalajlama aşamasına kadar hiçbir şeyi şansa bırakmamaktadır. Kaynaklar korunarak yapılan üretim, insanın ön planda tutulduğu iş yerlerinde gerçekleşir. Peki ya şirket politikası? İleri görüşlü ve adildir.

Hansgrohe Grup: Sürdürülebilirliği ve başarısı ile yanınızda

Birinci sınıf ürünler geliştiren hansgrohe markası, sürdürülebilir ticareti temel ilke olarak benimsemiş kökenlere sahiptir. Her açıdan düşünmek ve sorumluluk ile davranmak: Hansgrohe Grup’un uluslararası başarısının temelini oluşturan niteliklerdir. İlkelerimiz:

  • Ticarette sorumluluk
    Hansgrohe, bütün tesislerinde sürdürülebilirliği düşünerek hareket eder. Bu, hem bütün üretim süreçleri hem de çalışanların ve kaynakların dikkatli bir şekilde kullanımı için geçerlidir.
  • Şirket yönetimi
    Hansgrohe’de öne çıkan başarılar, gündemin başında yer almaktadır. Şirketimizde en alt düzeyden en üst düzeye kadar herkes; işimizi, çevremizi ve toplumumuzu düşünerek çalışmaktadır.
  • Toplumsal taahhüt
    Hansgrohe’nin faaliyetleri, yalnızca ticari çıkarlarına yönelik değildir. Şirketimiz, yürüttüğü çeşitli sosyal ve ekolojik projeler ile de öne çıkmaktadır.

Peki, tüm bunlar bir müşteri olan size ne tür avantajlar sağlar?

Banyonuz veya mutfağınız için aldığınız hansgrohe ürünü, çevresel ve sosyal sorumluluk ile üretilmiştir. Ürününüz, evinizde mümkün olduğunca güvenilir ve tasarruflu olarak çalışır. Yüksek kaliteye sahiptir ve uzun ömürlüdür. İyi hissettirir.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın