Hansgrohe'nin yer aldığı Schiltach.
Şirket değerleri

Güven duyabileceğiniz kalite

Duş alırken veya ellerinizi yıkarken kullandığınız ürünlerin kalitesi belli olur. Peki kalitenin arkasındaki kimdir? Hansgrohe'yi harekete geçiren, şirketin ekonomik değeri, ve sorumluluk alanları nelerdir ? Tüm dünyada ürünleri bulunan, Kara Orman merkezli şirketin ana hattına bir göz atın. Bir şirket olarak bizi farklı kılan ve bizim için önemli olan şeyler hakkında bilgi edinin.

hansgrohe'nin kanıtlanmış marka kalitesine güvenebilirsiniz. Avantajları: birinci sınıf ürünler, ödüllü tasarım, sürdürülebilir üretim ve kusursuz hizmet. Sizi şu şekilde daha fazla aydınlatmayı hedefliyoruz:

  • hansgrohe'de "kaliteli işçilik" ile anlatılmak isteneni öğrenmek için Kalite'ye tıklayın. 
  • Tasarım tüm farkı yaratır: 30 yılı aşkın süredir, Phoenix Design hansgrohe markasının yüzünü şekillendiriyor. Uluslararası düzeyde tanınmış tasarım stüdyosu hakkında daha fazla bilgi edinin. Hansgrohe Grup'un kalite standartlarını ve tasarım liderliğini onaylayan pek çok tasarım ödülüne göz atın. 
  •  Şirketin tarihi hakkında bilgi edinmek için Gelenek & Yenilik tıklayın. Hans Grohe'nin duş başlığının mucidi olduğunu biliyor muydunuz? Günümüzde de şirketin yenilikçiliği çok sayıda patent ve geleceğe yönelik heyecan verici çok sayıda yeniliğe ışık tutuyor.
  • Hansgrohe Grup sürdürülebilir ve duyarlı üretime kendini adamıştır. Bir hansgrohe ürününü satın almak için daha fazla neden keşfetmek için Sorumluluk'a tıklayınız.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın