Eviye ünitesinde hansgrohe yenilikleri

Eviyelerin yeni tanımı: hansgrohe M71 Select 2 Delikli serisi sayesinde

Eviyede devrim niteliğindeki kullanım konforunu keşfedin: M71 serisinin MSelect 2 Delikli modeli, su kontrolünü bataryadan ayırıyor. Eviye kenarında bulunan ayrı kontrol elemanları işinizi kolaylaştırırken, bataryada alışılmış olan yerinde kalıyor. Select adeta tuşa basarak keyif sunmakta ve minimalist tasarımıyla da her ambiyansa uyum sağlamaktadır.

Ayrı kontrol elemanı ile hansgrohe M71 serisi.
Azaltılmış tasarım, ayrıntısına kadar düşünülmüş işlevler. hansgrohe’nin M71 serisine ait yenilikleri kesinlikle mutfağınızın kalbi haline gelecektir.

İki kat kullanım konforu: hansgrohe M71 Select 2 Delikli alternatif

Bu bataryalar mutfak işlerinizi kolaylaştıracak: Suyu kolayca eviyenin ön kenarından kontrol edin ve hiç tahmin edemeyeceğiniz bir esnekliğin keyfini çıkarın. M71 Select 2 Delikli bataryanın ayrı kullanım elementleri, eviyedeki işleri ciddi anlamda kolaylaştırıyor: Suyu açmak ve kapamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni mutfak yardımcınızın azaltılmış tasarım da büyük hareket alanı kadar etkileyicidir: Yenilikçi sBox sayesinde ürünler 76 cm’e kadar dışarıya çekilebiliyor; hem de güvenli bir hortum kılavuzuyla. İki fonksiyonel kullanım seçeneğinden favorinizi seçin:

Eviye kenarında bir tuşa dokunmak yeterli: Haydi su ileri!

Select tuşlu M71’de suyu erişim alanınızda açar ve durdurursunuz: Ayrı kumanda elemanları sizin istediğinize göre eviyenin kenarına veya çalışma alanına monte edilmiştir. Sebze yıkarken veya tencereleri doldururken tek bir tuşa basarak suyu anında açabilir veya kapatabilirsiniz. Hatta elleriniz kirliyse, dirseğiniz veya elinizin tersiyle de bunu yapabilirsiniz. Suyun akışını tuşları döndürerek açar veya durdurursunuz.
Batarya gövdesinde de akıllı fonksiyonlar bulunuyor: Su miktarını ve su sıcaklığını buradan rahatça ayarlayabilirsiniz. Batarya çıkışındaki değiştirme düğmesiyle normal spreyden duş spreyine geçiş yapabilirsiniz.

Eğin ve döndürün: Ergonomik su konforunun keyfini çıkarın

Bu ne kadar da rahat! Kontrol kollu M71 varyantı ile eviye kenarında her şey kontrolünüz altında: Kolu aşağıya devirdiğinizde suyu hızlandırır veya miktarını azaltırsınız. Döndürdüğünüzde ise sıcaklığını ayarlarsınız. Ve bu varyantta da Select teknolojisi bulunuyor: Batarya gövdesinin çıkışına zarif bir düğme yerleştirilmiştir. Kolayca düğmeye basarak suyu açabilir ve kapatabilirsiniz. Batarya bu esnada açık kalır.

Yeni M71 Select 2 Delikli eviye bataryalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu konfordan vazgeçmek istemeyeceksiniz.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın