Mutfakta hansgrohe Select

Select teknolojisi: Suyu kolayca tek bir buton ile kontrol edin

Her şeyi kolayca halletmeyi seviyor musunuz? Eviyedeki hansgrohe Select teknolojisi, işleri akıcı bir hale getiren ergonomik bir kullanım konseptidir. Basma butonu ile suyu kolayca açın, kapayın veya sprey tipini değiştirin. Select tuşu, elin arkası veya dirsekle de kontrol edilebildiğinden batarya tertemiz kalır. Tüm jenerasyonlar için konfor sağlar.

Modern hansgrohe eviye bataryasındaki Select fonksiyonu ile eviye ünitesinde, suyu rahat ve titizlikle kontrol edebilirsiniz:

Modern hansgrohe eviye bataryasındaki Select fonksiyonu ile eviye ünitesindeki suyu rahat ve titizlikle kontrol edebilirsiniz:

  • Tek bir tuşa basarak suyu seçtiğiniz güçte tam istediğiniz gibi akıtırsınız.
  • Batarya arada kapatılmış bile olsa, öncesinde ayarlanan su sıcaklığı korunur.
  • Select iş akışlarını hızlandırır: Eviye kenarındaki veya eviye bataryasındaki Select butonu ile suyu hızlıca açabilir ve kapatabilirsiniz. Bu teknoloji, mutfakta daha verimli bir çalışma yapılabilmesini sağlamaktadır.
  • hansgrohe Select ile kullanım konforu ve kaynakları koruma birleşmektedir: Select tuşunun ön ayarı sayesinde su hacmi ve su sıcaklığının tekrardan ayarlanmasına gerek yoktur.
  • Select teknolojisi elektriksiz, tamamen mekanik çalışmaktadır ve son derece sağlamdır. Mutfağınızı kalbinde uzun süre keyifle kullanabilmeniz için.

Select teknolojili tüm eviye bataryaları

Mutfakta Select: Tam istediğiniz gibi su

Basma butonu ile su kontrolü pratik bir şekilde tüm mutfak durumlarını desteklemektedir: Bataryayı kolayca dirseğinizle, elinizin tersiyle veya kolunuzun alt kısmıyla kontrol edin. Bu iki eliniz de doluyken, örneğin büyük tencereleri doldururken veya elleriniz kirliyken oldukça pratik bir teknolojidir. Select tuşuna basarak suyu istediğiniz gibi açar ve durdurursunuz.

El duşlu iki spreyli bir Select bataryasında ise sprey tipi basma butonu ile ayarlanmaktadır. Normal ve duş spreyi arasında seçim yapabilmektesiniz. Eviyede daha fazla konfor ve daha büyük bir hareket alanını 76 santime kadar uzayabilen bir hortumla elde edersiniz. Tek elle kullanılabilmektedir.

Kolay kullanım için buton

Mutfak için hansgrohe Select’in iki alternatifi bulunmaktadır: doğrudan bataryada veya ayrı olarak yerleştirilmişbiçimde. Metris Select ve Talis Select’de su akışını gagaya entegre edilmiş Select tuşu ile kontrol edersiniz. M71 serisinde (2 delikli varyantta) ise suyu ön eviye kenarında bulunan Select butonuna basarak açabilir ve kapatabilirsiniz. Bu tür bir kullanım son derece ekonomiktir ve özellikle kısıtlı hareket alanına sahip çocuk ve insanlar için uygundur.

Select butonunda açma ve kapama yapabilmek için batarya açık olmalıdır. Uzun süre mutfakta bulunulmazsa çubuk volandan veya ayrı kumanda kolundan kapatılmalıdır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın