Jocolino çocuk duşu: Banyoda hayvanların istilası!

Çocuklar için el duşu: hansgrohe’den Jocolino, timsahlı duş başlığı.
hansgrohe 2021 yenilikleri

Banyonuzu dünyanın en eğlenceli oyun alanına dönüştürün

Evinizde su yerine sıkça gözyaşı aktığı da oluyor mu? Banyoda geçirilen zaman, birçok çocuk için hoş olmayan bir deneyim olmakla beraber ebeveyn için bir sabır testine dönüşebiliyor. Her gün yaşanan bu mücadeleyi, Jocolino sayesinde eğlenceli su oyunlarına ve ailenizle vazgeçilmez anlara dönüştürebilirsiniz. Çünkü el duşunun şirin tasarımlı duş başlığı, miniklerin kalbini kazanmakla beraber dikkatlerini güzel bir şeye çeker.

Jocolino çocuk duşu, çocuklar için ideal el duşudur.
hansgrohe’nin çocuklar için tasarladığı bu duş sayesinde gözyaşlarının yerini eğlenceli bir duş ve banyo deneyimi alır. Çünkü Jocolino, zorunlu banyo programını çocuk oyuncağına dönüştürür.

3 neşeli hayvan tasarımı, 2 sprey modu, 1 mutlu aile

Suyu sevmeyen çocukları olan aileler için iyi bir haberimiz var: Çocuklar, hansgrohe’nin Jocolino çocuk el duşunu bez oyuncak hayvanları gibi sever. Bu sayede, çocuk duşu, ufaklar tarafından sıkça sevilmeyen kişisel bakımı eğlenceli bir molaya dönüştürür. Bir de baba veya anne banyo kenarında oturup zebra, aslan ve timsah hakkında hikâye anlatırsa, işte o zaman banyo almak vazgeçilmez bir deneyime dönüşebilir.​​​​​​​

Jocolino çocuk duşunu harika kılan özellikler

  • Çok eğlenceli. Jocolino çocuk duşu, üç sevilen hayvan tasarımıyla temin edilebilir: timsah, zebra ve aslan. Üçü de hareketli gözleriyle çok eğlenceli.

  • Çok kolay. İnce, ergonomik tasarımlı el duşunu çocukların küçük elleri bile kolayca tutabilir.

  • Çok nazik. Jocolino, yalıtımlı kolu çevirerek kolay ve güvenli bir şekilde değiştirebileceğiniz iki akış şekline sahiptir. Rain akış şekli, yumuşak ve rahatlatıcıdır. MonoRain ile şampuanı gözlere kaçırmadan hedefli bir şekilde durulayabilirsiniz.

  • Çok kaliteli. Çocuklar için geliştirilen bu el duşu, hansgrohe’nin birinci sınıf kalite standartlarında Almanya’da üretilmiştir. Çocuk duşunu istediğinizde hortumdan kolayca sökebilir ve gerektiğinde tekrar takabilirsiniz.

  • Çok rahatlatıcı, ebeveynler için de. Gözyaşına son, sinir krizlerine son. Çocukların gülen yüzleri eşliğinde neşeli banyo ve duş maceralarına merhaba.

Diğer ürünleri ve hansgrohe yeniliklerini keşfedin.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın