hansgrohe ile sudan tasarruf edin.
hansgrohe su tasarrufu hesaplayıcısı

Su giderleri: Tasarruf potansiyelinizi hesaplayın

Yeni bir armatür veya duş mu arıyorsunuz? Yeni ürününüzün değerli su kaynaklarımızı korumasını mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz: hansgrohe’nin birçok ürünü, su akışını otomatik olarak azaltan çevre dostu EcoSmart teknolojisi ile donatılmıştır. Daha az su tüketerek hem bütçenizi hem de çevreyi koruyabilirsiniz!

Su tasarrufu yaparak gezegenimize katkıda bulunun

EcoSmart ve CoolStart teknolojileri ile ne kadar fark yaratabilirsiniz?

Birçok hansgrohe ürünü, kaynaklarımızı otomatik olarak korumanızı sağlar: EcoSmart teknolojisi ile donatılmış duşlarımız ile, standart ürünlere kıyasla yüzde 60’a kadar daha az su harcarsınız. Daha az su kullanmanız, aynı zamanda daha az su ısıtmanızı gerektireceğinden dolayı, elektrikten de tasarruf etmenizi sağlar.

Su giderleri: hansgrohe ürünleri ile ne kadar tasarruf edebileceğinizi hesaplayın

Ne kadar tasarruf edebileceğinizi, hansgrohe su tasarrufu hesaplayıcısı ile hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Üstelik, tasarruf ettiğiniz su ile kaç ağacın sulanabileceğini de ekranda görebilirsiniz. Önce su giderlerinizi hesaplayın, ardından tasarruf edin!
  • Duşlar: Bir EcoSmart duşunun su ve elektrik faturanıza nasıl etkisi olacağını tasarruf hesaplayıcısı ile yaklaşık olarak hesaplayabilirsiniz. Online hesaplayıcı, kullandığınız duş modeline bağlı olarak (ör. Raindance Select), evinizde ne kadar tasarruf edebileceğinizi hesaplar.
  • Armatürler: hansgrohe’nin tüm lavabo armatürleri EcoSmart teknolojisiyle donatılmıştır. Eski bataryanızı yenisi ile değiştirmeniz, mutlaka avantajlı olacaktır. Hatta CoolStart teknolojisiyle donatılmış bir armatür seçerseniz, elektrikten de tasarruf edebilirsiniz. Elektrikten tasarruf ettiren bu teknoloji, hansgrohe’nin çoğu lavabo bataryasında bulunmaktadır. Bu teknoloji sayesinde sıcak suyu, yalnızca gerçekten ihtiyaç duyduğunuzda kullanırsınız. 

Öneri: Alışkanlıklarımızda yapacağımız en ufak değişikliklerle bile tüketimimizi nasıl azaltabileceğimizi hansgrohe’nin su tasarruf tavsiyelerinde öğrenebilirsiniz. 
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın