hansgrohe CoolStart

CoolStart ile enerji tasarrufu için doğru adımı keşfedin

Standart bataryalarda volan orta konumdayken anında sürekli akım su ısıtıcıları veya sirkülasyon pompası devreye girmektedir. Buna gerek yoktur. hansgrohe’nin CoolStart bataryaları sayesinde öncelikle sadece soğuk su akmaktadır. Bu sayede sisteminize gereksiz yere sıcak su dolmamaktadır. Ancak volanı bilinçli bir şekilde sola çevirdiğinizde sıcak su eklenmektedir. Hem çevre hem de cüzdanınız için iyi!

hansgrohe CoolStart ile evdeki enerjiden tasarruf edin.
CoolStart’lı bataryalar orta konumdayken sadece soğuk su sunmaktadır. Sıcak su, kolu sola döndürdüğünüzde verilmektedir.

Sıcak su masraflarınızı otomatik olarak azaltın

hansgrohe CoolStart ile sıcak su sadece ihtiyacınız olduğunda akar. Bunun için gerekli olan enerjiyi, batarya kolunu aktif olarak sola hareket ettirdiğinizde alırsınız. Bu esnada sıcaklığın ne kadar yüksek olacağına siz karar vereceksiniz. Volanın sağa hareketi bloke edilmiştir. Bu şu anlama gelir: Yoğun enerji gerektiren sıcak su hazırlığı, gerçekten gerekli olduğu anlarla kısıtlanmaktadır. Kısa el yıkamaları için genelde sıcak suya ihtiyaç duyulmaz. 

Dolayısıyla CoolStart evinizde hem enerji hem de para tasarrufu sağlar. Karşılaştırma için: Standart bir batarya, orta konumda sıcak su akıtır. hansgrohe’nin CoolStart bataryası, orta konumda soğuk su akıtır. 

CoolStart, aşağıdaki hansgrohe serisine ait lavabo bataryalarında bulunmaktadır:

CoolStart bataryanızı bulun ve tasarruf edin:

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın