hansgrohe’nin armatür tasarımı, ödüle layık görüldü.
Uluslararası ödül sahibi

Banyo ve mutfak için ödüllü tasarımlar

Birinci sınıf ürünler geliştiren hansgrohe markasının ürünleri; zamansız, güzel ve son derece işlevseldir: Alınan sayısız tasarım ve kalite ödülü bunun ispatıdır. Hansgrohe Grup, uluslararası uzmanlardan oluşan jürilerden aldığı ödüller ile sektöründe bir tasarım lideri olarak öne çıkmaktadır. Başarı öyküsünün ardında yatan etkenlerden biri, Phoenix Design ile yıllardır sürdürdüğü iş birliğidir.

hansgrohe, yüksek beğeni alan tasarımlar anlamına gelir

hansgrohe, ürünlerini sizin beklentileriniz doğrultusunda geliştirmektedir. Müşterilerimizin banyoda ve mutfakta daha fazla haz ve konfor hissetmek istemesi, bizi motive eden önemli bir etkendir. Bu nedenle, hansgrohe’nin armatür ve duş seti tasarımları her zaman müşterilerinin beklentileri doğrultusunda geliştirilir. Üstün tasarımlar, geçici trendlerden daha uzun ömürlüdür ve müşterilerimiz için güvenilir bir yatırım anlamına gelir. İster modern, ister klasik, ister avangart: Her stile uygun donanımlarımız mevcuttur.

hansgrohe, tasarımı bir zevk meselesi olarak değil, bir bakış açısı olarak görmektedir.

Akıllı çözümler üretmek, bizim başlıca hedefimizdir. Çünkü tasarım ve işlev, birbirini tamamlayabilmelidir. Üstün kaliteye sahip olan, hayranlık uyandıran ve estetik standartlarını yeniden tanımlayan ürünler, yalnızca bu şekilde meydana getirilebilir. Sayısız ödüle sahip Phoenix Design ekibi ile yeni tasarımlar üzerine çalışmalarımızı, aralıksız olarak yürütmekteyiz.

hansgrohe’nin tasarımdaki çözüm ortağı: Phoenix Design

Phoenix Design, 30 yılı aşkın bir süredir hansgrohe’nin tasarımda görünen yüzlerinden biridir. Stuttgart merkezli yaratıcı ekip, markamızın tüm duş setlerinin ve armatür çeşitlerinin tasarımlarını geliştirmektedir. Phoenix Design, geçen bu zaman zarfında hansgrohe’nin öne çıkan birçok ürününün tasarımını yapmıştır. Ortaya çıkan ürünler, teknik ve görsel açıdan uzun ömürlü olmakla beraber, sürdürülebilir ve verimli bir şekilde üretilebilmektedir.

Hansgrohe Grup: Tasarımları ve yenilikleri ile banyo sektöründe bir lider

Design work at hansgrohe.

Hansgrohe Grup, 50 uluslararası tasarım değerlendirme kuruluşundan bugüne dek 600’den fazla ödüle layık görülmüştür. Bunlardan biri, üstün tasarımlar dalında dünyanın önde gelen isimlerinden biri olan iF DESIGN AWARD’dır. iF GOLD AWARD, International Forum Design tarafından verilen en önemli ödüldür. 2019 yılında bu ödüle layık görülen tasarım: hansgrohe Rainfinity.

Bağımsız jüri ödüllerinin sahibi

Öne çıkan uluslararası tasarım ödüllerimizi inceleyin.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın