AddStoris: Her şey her zaman düzenli ve elinizin altında

hansgrohe’den lavaboya uygun aksesuarlar.
hansgrohe 2021 yenilikleri

Banyonuzu tamamlayın!

Banyonuzla uyumlu aksesuarlar mı arıyorsunuz? Lavabo, WC, duş ve küvet çevresinde her şeyin uyumlu olmasından mı hoşlanıyorsunuz? Havlu askısından sıvı sabunluğa kadar: Kendinizi iyi hissedebileceğiniz ahenkli banyoyu, kapsamlı hansgrohe AddStoris ürün yelpazesi sayesinde oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve banyo tasarımınıza mükemmel bir şekilde uyan aksesuarları AddStoris serisinde bulabilirsiniz.  

Altı farklı renkte şık aksesuarlar ile uyumlu bir banyo tasarımı

Dış fırçası ve macunu, sıvı sabun ve banyo lifi, tıraş makinesi ve aksesuarları: Her gün banyoda kullandığınız bu gereçler nasıl saklanabilir? Bu gerekli ürünleri saklamak için, görsel olarak da memnun eden bir çözüm var mı?

Banyoda saklama çözümleri konusunda tüm sorularınızın cevabı WallStoris’te

Bu aksesuar serisi, geniş ve minimalist tasarımlarıyla dikkat çekiyor ve banyonuzdaki hansgrohe armatürleriyle mükemmel uyum sağlıyor. Mendil kutusu veya tıraş aynası bile artık rahatsız etmeyecek şekilde saklanabilecek. Görsel olarak her şeyin birbiriyle uyumlu olduğu, modern ve abartısız bir banyo için.

Özel olarak geliştirilmiş aksesuarlar: Güzel tasarlanmış, pratik, çok yönlü

Beğendiğiniz ürünleri seçin ve banyonuzdaki eksikleri kolayca tamamlayın. AddStoris serisini zevkinize göre banyonuzun tasarımıyla kombine edebilirsiniz. hansgrohe, bu serideki ürünleri altı farklı renkte sunmaktadır. Bu sayede, bu serideki aksesuarlar renkli FinishPlus armatürlerimiz ve duşlarımız ile nefis uyum sağlar. Size fikir vermesi amacıyla, resim galerisinde birkaç güzel kombinasyon görebilirsiniz.

Bir bakışta AddStoris

  • Lavabo, WC, duş ve küvet çevresinde daha fazla işlevsellik, saklama alanı ve düzen.
  • AddStoris’in net ve düz hatlara sahip tasarımı, her modern banyo ile mükemmel uyum sağlar.
  • hansgrohe banyo donanımlarınızı bu aksesuarlar ile tamamladığınız takdirde, banyonuza her şeyin birbiriyle uyumlu olduğu bir görünüm kazandırmış olursunuz.
  • Altı farklı yüzey seçeneği arasından banyonuza uygun olanı seçin.
  • Bu ürün serisindeki ürünler, kolay monte edilebilmenin yanı sıra cazip fiyat/performans oranlarıyla da öne çıkıyor.
  • AddStoris ürünleri, hansgrohe’nin FinishPlus yüzeyleri ile ideal ikiliyi oluşturmaktadır.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın