XtraStoris Individual with frame in Polished Gold Optic.
19 Sonuçlar
Yeni hansgrohe ürünleri 2021

Rüya banyolar için ideal depolama

Hayalinizdeki banyo için yüksek kaliteli, mükemmel bir tasarıma değer veriyor musunuz? Ve çok sayıda şampuan ve bakım ürünü için basit raflar tasarım konseptinize uymuyor mu? Banyonuzun geri kalanı kadar iyi görünen akıllı bir saklama çözümü sunuyoruz: XtraStoris duvar nişleri daha fazla hareket özgürlüğü sağlar ve mevcut duş ürünlerinizi tamamlar.

Banyonuza en üst seviyede hareket özgürlüğü kazandırın.

Banyonuzu yenilemeyi mi planlıyorsunuz? Hiçbir şeyin dışarı çıkmadığı ve her şeyin mükemmel yaşam ortamınıza uyduğu temiz banyo mimarisini beğeniyor musunuz? Ne de olsa banyo, sakinlik yayan ve kişisel zevkinizi yansıtan ferah bir yer olmalıdır. O zaman eşyalarınızı kaldırabileceğiniz depolama çözümlerimizi seveceksiniz. XtraStoris, yüksek kaliteli banyo tasarımınızın altını çizer . Akıllı: XtraStoris, normal kurulum duvarındaki boş alanı kullanır.

XtraStoris her banyo konseptine uygun çözümler sunar

XtraStoris duvar nişleri çeşitli tasarım, boyut ve renklerde mevcuttur. İlk önce istediğiniz gövde rengini seçin: Paslanmaz Çelik veya Mat, Satin Siyah veya Satin Beyaz. Tek renkli bir alternatif istiyorsanız, entegre çerçeveli XtraStoris Original veya çerçevesiz ve aerodinamik XtraStoris Minimal serisini seçebilirsiniz. Yeni saklama çözümünüzü özelleştirin: XtraStoris Rock ön tarafa döşenebilir ve duşunuza mükemmel uyum sağlar. Paslanmaz Çelik tasarım çerçevesi veya beş FinishPlus kaplamadan biri ile iki renkli XtraStoris Individual serisi, ilgili hansgrohe duş ve bataryalarla uyumludur.

Islak alanlarda kullanım için yüksek kaliteli malzemeler

Tüm ürün çeşitleri su geçirmez kurulum seti ile birlikte gelir. Duvar nişinin kendisi ya fayanslarla aynı hizadadır ya da önde yer alır, ancak istediğiniz gibi. Bu sayede banyoyu tek elden duvara kadar tasarlayabilirsiniz.
 
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın