XtraStoris Banyodaki eşyalarınız için ideal

Polished Gold Optic kaplamalı XtraStoris Individual çerçeve tasarımı.
hansgrohe 2021 yenilikleri

Kullanışlı bir tasarım

Hayalinizdeki banyonun kaliteli ve mükemmel bir tasarıma sahip olmasına önem mi veriyorsunuz? Şampuanlarınız ve kişisel bakım ürünleriniz için basit saklama yerleri kullanmak tasarım anlayışınıza uymuyor mu? Size, görsel açıdan banyonuzun geri kalanı kadar güzel olan, akıllı bir saklama çözümü sunuyoruz: XtraStoris duvar nişleri, mevcut duş ürünlerinizi tamamlamanın yanı sıra banyoda daha fazla hareket özgürlüğü sunmaktadır.

Tüm eşyalarınızı, güvenilir şekilde ve banyoda tercih ettiğiniz stile uygun şekilde saklayabilirsiniz

Banyo tadilatı mı yapıyorsunuz yoksa banyonuzu sıfırdan mı inşa ediyorsunuz? Rahatsız edici hiçbir unsuru olmayan ve evinizdeki ambiyansa uyan bir banyo planlayın. Sonuçta banyo, kendinizi iyi hissettiren, dinlendiren ve kişisel zevkinizi yansıtan bir mekân olmalı. Saklamak için yer gerektiren kişisel bakım ürünleriniz için sunduğumuz saklama çözümleri ilginizi çekecektir. XtraStoris, kaliteli banyo tasarımınızı vurgular ve işlevsel hâle getirir. Akıllıca: XtraStoris, standart duvardaki boş alanları kullanır. 

XtraStoris serileri her banyo konseptine uygundur

XtraStoris duvar nişleri, çeşitli serilerde, ebatlarda ve renklerde temin edilebilir. İlk olarak, gövde için tercih ettiğiniz rengi seçin: Paslanmaz çelik görünümlü (fırçalanmış yüzey), mat siyah veya mat beyaz. Tek renkli bir model tercih etmeniz durumunda, entegre çerçeveli XtraStoris Original veya çerçevesiz ve sadeleştirilmiş XtraStoris Minimal serilerinden birini seçebilirsiniz. Yeni saklama çözümünüzü özelleştirin: XtraStoris Rock serisi ürünler, ön taraflarına fayans kaplanabildiği için, duşunuzla mükemmel bir şekilde entegre olur. İki renkli ve özel tasarımlı çerçeveler: Fırçalanmış paslanmaz çelik görünümlü veya beş FinishPlus yüzeyden biriyle temin edilebilen XtraStoris ürünleri, kullandığınız hansgrohe armatürleriniz ile uyum sağlar.

Islak alanlarda kullanıma uygun kaliteli malzemeler

Tüm ürün varyasyonları, su geçirmez bir montaj setiyle birlikte gelir. Duvar nişi, tamamen tercihinize bağlı olarak ya fayanslarla aynı seviyede ya da kısmen duvarın dışında kalacak şekilde monte edilebilir. Bu sayede banyonuzdaki duvarlar bile banyonun genel tasarımıyla uygun hâle getirilebilir.

Diğer ürünleri ve hansgrohe yeniliklerini keşfedin

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın