hansgrohe Online-Tool ve stil arayıcı

Bu banyo fikirleriyle hayalinizdeki banyoyu bulacaksınız

Tadilat mı yapıyorsunuz yoksa tamamen yeni bir banyonun hayalini mi kuruyorsunuz? Aklınızda bazı fikirler var fakat profesyonel bir stil önerisine de hayır demez misiniz? Öyleyse hayalinizi bizimle gerçekleştirin. hansgrohe stil arayıcı, banyo stilinizi bulmanızda size yardımcı olur. Renkler, şekiller, malzemeler: Bu eşsiz stil dünyasında her şey uyumlu. Size ve evinize hangisi uygun olur?

Hayallerdeki banyoları keşfedin

Banyo donanımı istek konsepti

Burada keşfedin: Banyo için yaşam fikirleri ve stil dünyaları

Banyodaki donanım imkanları sınırsızdır. hansgrohe size en iyi banyo donanımını bulmakta yardımcı olmak istiyor. Evinizin iç tasarımına uyan bir donanım. Eşsiz kişiliğinizi vurgulayan bir donanım. hansgrohe’nin hayallerdeki banyo arayıcı ilham veren bir planlama uygulamasıdır. Ve ayrıca planlama yapabileceğiniz bir stil arayıcıdır.

Hayallerdeki banyolarla dolu online Tool

Dinlenmek için bir keyif bölgesi bulunan, aydınlık bir wellness alanının hayalini mi kuruyorsunuz? Eski Kuzey havasını evinize taşıyacak İskandinav stilini mi seviyorsunuz? Yoksa geçenlerde oteldekine benzer sade bir şıklığı mı? Hayır. Aslında bir hamamın sunduğu oryantal havada çok daha rahatsınız. Karar vermek zor iş...

Hayallerinizdeki banyoyla tanışmak ve hedefli bir şekilde planlama yapmanın zamanı

İşte böyle: Burada gördüğünüz iki ambiyans resminin her biri, birer stil dünyasını yansıtıyor. Lütfen spontane olarak size daha çok hitap eden motife tıklayın (“sıra dışı” veya “sade”?). Bunu diğerlerinde de yapmaya devam edin. Böylelikle seçiminizi her tıkladığınızda daha da kısıtlarsınız. Son olarak size hoşunuza gideceğini düşündüğümüz banyoları sunacağız. Hayalinizdeki banyoyu bulana kadar bu şekilde oynamayı sürdürün.

Fotoğraftaki bir duş veya batarya hoşunuza mı gitti? Resimlerde yer alan hansgrohe ürünleri hakkında hayallerdeki banyolar bölümünde somut bilgi bulabilirsiniz. Bunları like yapabilir ve bir not listesine ekleyebilirsiniz. Böylelikle bayiye gittiğinizde liste ve bilgilerle en iyi şekilde hazırlanmış olursunuz.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın