hansgrohe'den tasarım ve fonksiyonel mutfak ürünleri.
hansgrohe’li mutfaklar

hansgrohe’den mutfağınız için zamandan bağımsız güzellikte bataryalar, eviyeler ve kombinasyonlar

Mutfak tutkudur. Mutfaklar, aile ve arkadaşların toplandığı, yemek pişirdiğimiz, sohbet ettiğimiz, güldüğümüz ve yaşadığımız yerlerdir. hansgrohe olarak, bu anların tadını çıkarmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Konforlu, zamandan bağımsız stilde ve fonksiyonel bir ambiyansın mükemmel içeriklerini hansgrohe’nin bataryaları, eviyeleri ve eviye kombinasyonları oluşturmaktadır. Bu sayede mutfak evdeki en sevilen yer haline gelir. Peki yapılması gereken işler? Onlar da kolayca yapılır.

Mutfak tasarımında yüksek kaliteli yeniliklerimizi keşfedin!

Sade tasarımlı yenilikçi ürünler: Su ile en güzel anlar için

Mutfağın kalbi, temiz suyun aktığı yerde atar. Bu sebeple hansgrohe her zaman suyla temasınızı keyifli hale getiren yeni fikirler geliştiriyor. Akıllı teknolojiler ve ergonomik mükemmellik, mutfaktaki işlerinizi sizin için daha verimli ve keyifli hale getiren ürün özellikleridir. Kullanıcı dostu eviye bataryasını esnek bir şekilde istediğiniz yüksek kaliteli eviye ile kombine edin ve rahat kullanımın keyfini çıkarın. Veya en uygun eviye-batarya kombinasyonu için hansgrohe’ye güvenin. Son derece modern eviye kombinasyonları mutfağınızın merkezi haline gelecek. Seçkin malzemeler ve sağlam işçilik sayesinde ürünlerinizi uzun süre keyifle kullanacaksınız.

Zevkinize uygun özgün ve yüksek kaliteli bataryalar

hansgrohe ile modern mutfak tasarımı dünyasını keşfedin ve güncel öne çıkanlar ile yeniliklerden ilham alın. İster cazip ayrı mutfak çözümleri, isterse de salona akıcı bir şekilde dahil olan açık mutfaklar olsun: Özel bir tasarıma karar verirken, detaylı örnekler size destek olur.

Kendi fikirlerinizi fonksiyonel bir mutfak tasarımına nasıl dönüştüreceğinizi hansgrohe’nin mutfak önericisi size gösterir. Eviye ve bataryaların planlaması bu noktada önemli bir yere sahiptir. Önericide eviyede verimli çalışmalar için yenilikçi teknolojiler ile tanışın. Montaj ve bakım ile ilgili uzman bilgileri, yüksek kaliteli mutfağınızdan uzun süre nasıl keyif alacağınız hakkında önerilerimize ulaşın.

  • Mutfak için hansgrohe ürünleri.

    Modern mutfak dili: Eviye ve bataryalar hakkında bilinmesi gerekenler

    Kullanıcı dostu eviye ve bataryalar her mutfağın kalbidir. hansgrohe mutfak broşüründe bireysel mutfak kombinasyonlarının geniş seçeneklerini keşfedebilirsiniz.

    Mutfak ürünleri içeren broşürü indirin (PDF, 7.3 MB)
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın