Finoris: Günlük rutinler yeniden tanımlandı

Lavaboda saç yıkamak Finoris ile çok kolay.
hansgrohe 2021 yenilikleri

Sizin kadar özel bir armatür

İster ev arkadaşlarıyla ister aileyle: Ne kadar çok insan birlikte yaşarsa, evdeki ihtiyaçlar da o kadar çeşitli olur. Finoris lavabo armatürü, tüm ihtiyaçları minimalist tasarımı ve maksimum esnekliği ile karşılamaktadır. Sonuçta, iki sprey moduna sahip spiralli bir batarya, banyodaki rutinleri oldukça rahat hâle getirir. Yeni batarya, düz hatlı tasarımları sevenler için nefis bir tercih.

Finoris Tek kollu lavabo bataryası 230, çekilebilir el duşu, 2jet ve bas-aç gider seti ile

  • Çekilebilir spiral hortumlu el duşu, iki sprey modu ile donatılmıştır: PowderRain ve laminar sprey
  • PowderRain, binlerce mikro damladan oluşan sprey modu ile hem etkilidir hem de duyulara hitap eder
  • ComfortZone 230, banyodaki tüm rutinler için bolca hareket alanı sunar

Lavaboda saç yıkamak artık son derece rahat.

Finoris, sabahları lavabo başındaki aktivitelerinizi çok yönlü bir zevke dönüştürüyor. Hansgrohe inovasyon ekibinin geliştirdiği en yeni armatür ile her şey kolay ve mümkün: İster saçınızı yıkayın, ister bebeğinizin altını temizleyin veya süveterinizdeki lekeyi temizleyin.

Birçok amaç, tek bir batarya, yüksek eğlence faktörü

Bataryanın çekilerek uzatılabilen spiral hortumlu başlığı, su gerektiren çeşitli aktiviteleri kolay hâle getiriyor. Bataryaya entegre edilmiş başlık, gerektiğinde yarım metre dışarıya çekilebiliyor. Bu sayede eşsiz bir hareket alanı sağlanmış oluyor. Başlık, her kullanımdan sonra zarif bir şekilde başlangıç konumuna geri dönüyor. 

Düz hatlı tasarımlardan mı hoşlanıyorsunuz?

Finoris spiralli lavabo bataryası, hansgrohe’nin kaliteli  ve özgün banyo serilerinden biridir. Minimalist iç tasarımlardan hoşlanıyorsanız, bu bataryanın sade ve geometrik silüeti size hemen hitap edecektir. Tasarım tutkunlarının kendilerini ifade etmekten ne kadar hoşlandıklarını bildiğimiz için, bu armatürleri üç farklı yüzey seçeneği ile sunuyoruz: satin siyah, satin beyaz ve krom. Bu sayede banyonuzu istediğiniz renklerde donatabilir, banyonuzda ister benzer tonlar ister kontrast renkler kullanabilirsiniz.

Finoris uzun vadede neden iyi bir seçimdir?

  • Son derece hareketli lavabo bataryası, banyodaki tüm rutin aktiviteleri yeniden tanımlıyor. Çekilerek uzatılabilir spiral hortumlu batarya, ayarlanabilir su miktarı ve sıcaklığı ve iki sprey modu sayesinde bataryanın esnekliğini dört farklı boyutta deneyimlemenizi sağlar.
  • Bu lavabo bataryası spiralsiz ama her lavaboya uygun çeşitli yüksekliklerde de temin edilebilir. hansgrohe’nin ComfortZone teknolojisi, daha geniş bir hareket alanı, kullanım kolaylığı ve daha az su sıçraması sağlar.
  • Satin siyah mı yoksa satin beyaz mı? FinishPlus yüzey renkleri ile lavabonuzun tasarımına kendinize özel modern karakteri kazandırın. Hatta tüm banyonuzu bu tasarım çizgisiyle donatabilirsiniz.
  • hansgrohe’nin sürdürülebilir EcoSmart teknolojisiyle su tüketiminizi dakikada 5 litreye indirebilirsiniz.
  • Kireç önleme fonksiyonu QuickClean, bataryanızı kireçten arındırır ve ona bakımlı bir görünüm ve uzun bir kullanım ömrü kazandırır.

Mutlu eden esnek tasarım

Diğer ürünleri ve hansgrohe yeniliklerini keşfedin

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın