Üç Akış Şekli Sunan İnovatif Bataryalar

Aquno Select M81: Mutfakta mükemmeli keşfedin.

Aquno Select M81 ile mutfakta yeni bir dönem başlıyor: Bu armatür serisi, hansgrohe’nin mutfak portföyünde bugüne dek gördüğünüz en verimli su kullanımı ile öne çıkıyor: Eviye başında iş akışınızı optimize edin ve suyu hedefli kullanın. Üstün işlevselliği ve tasarımı, mutfaklara yepyeni bir anlayış kazandırıyor.
 

Sebzeler için ideal akış: Mutfakta verimli su kullanımı

Çok yönlü eviye bataryası Aquno Select M81.
Aquno Select M81, geniş su çıkışı sayesinde çok yönlü bir kullanım sunmakla beraber aynı zamanda göze de hitap ediyor.

Taze gıdalarınız, bu yumuşak akıştan çok hoşlanacak: Aquno Select M81’in geniş su çıkışı hassas meyve ve sebzeleri korur. Aquno'nun özellikleri bununla sınırlı değil: hansgrohe’nin çok fonksiyonlu süzgeci ile birlikte kullanıldığında, küçük ve narin meyveleri yıkamak için ideal bir ortam oluşturulmuş olur. Son derece ince bir şekilde akan su, gıdalarla yassı bir açıyla temas eder ve onları çabucak yıkar. Eviyenin yanı başındaki armatür bağlantı noktasında akıllıca düşünülmüş bir konuma sahip olan SatinFlow su çıkışı, geniş fıskiyesinin optimize edilmiş akış miktarı sayesinde kaynaklarımızın tasarruflu kullanımını sağlar ve suyun etrafa sıçramasını minimize eder.

Eviyedeki işiniz ne olursa olsun, normal, laminar veya duş akış şekillerine alternatif bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Aquno Select M81 ile donatılmış eviyenizde suyun akış şeklini değiştirmek çok kolay. Sunulan üç seçenek sayesinde son derece çok yönlü olan “kuğu batarya”, geniş sprey gücü ile mutfaklara yepyeni bir anlayış kazandırıyor.

Yüksek kaliteli tasarımın sürdürülebilirlik ile buluşması

Aquno Select M81, ayrıcalıklı bir tasarımı kaynakların tasarruflu kullanımı ile buluşturuyor: Benzersiz geniş fıskiye, yumuşak bir su akışı sağlamanın yanı sıra 4 l/dk. olarak optimize edilmiş su akışı sayesinde son derece verimlidir. Onunla ister sebze yıkayın, ister fırın tepsinizi, ister ellerinizi.

Tek batarya, birçok fonksiyon: Seçim sizin

Kuğu Aquno Select M81 

Zarif kuğu batarya tasarımı, mutfaklarda sevilen bir tercih olmakla beraber dikdörtgen ile yuvarlak arasındaki sinerjiyi vurgulamaktadır. Spiralli batarya başlığının değiştirilebilir akış şekli, suyu farklı şekillerde kullanabilmenizi sağlar. Laminar akış şeklinden duş akış şekline kilitlenebilir düğmeye basarak kolayca geçiş yapabilirsiniz. Select fonksiyonu sayesinde, geniş ve yumuşak sebze duşunu çalıştırmak için armatür gövdesindeki düğmeye basmanız yeterli. Armatürün yan tarafına entegre edilmiş kol üzerinden suyu açmak, kapamak ve su sıcaklığını ayarlamak mümkün. 

İki akış şekli sunan ve spiral hortum ile donatılmış batarya, ister eviyenin içinde tencere yıkayın ister eviyenin yanındaki bir kaba su soldurun, esnek bir şekilde çalışabilmenizi sağlar. Batarya sBox ile donatıldığında, hortumu kolayca uzatabilir ve kullanımdan sonra tezgâhın altındaki korumasına dönmesini sağlayabilirsiniz. Kuğu tasarımlı bataryanın dönüş açısı ayarlanabilir ve bu sayede yanlışlıkla eviye dışına çıkması önlenebilir. 

L batarya tasarımlı Aquno Select M81

Düz hatlara sahip mutfak tasarımlarının armatürü.
Aquno M81 mutfak armatürü serisi, düz hatlara sahip mutfak tasarımları için ideal bir tercihtir.

L tasarımlı batarya, lineer bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Dik açılı tasarım, bataryanın düz hatlarını vurgulamaktadır. Bu tasarım, duvara asılı dolaplar ile de ahenkli bir görsel uyum sağlıyor. L tasarımlı Aquno Select M81, laminar akış şekli sunan bir spiral hortuma sahiptir.


Geniş SatinFlow akıştan ve tercihe bağlı sBox’dan bu model ile de faydalanmanız mümkün. Eviyenin altında güvenli bir şekilde saklanan 76 cm boyundaki hortum, daha fazla hareket alanı kazandırmaktadır.
 


Ayrıcalıklı tasarımlar ile mutfağa göz alıcı bir görünüm kazandırın

Mutfağa ayrıcalıklı bir tasarım sağlayabilmek için, tüm bileşenlerin mükemmel bir uyum içerisinde olması gerekir. Aquno Select M81, zarif paslanmaz çelik ve parlak krom olmak üzere iki farklı yüzey seçeneğine sahiptir.

Aquno Select M81 hangi eviyeye uygundur? 

Bu batarya ile tezgâh üstüne veya altına yerleştirilen hansgrohe paslanmaz çelik veya SilicaTec eviyelerin kullanılmasını öneriyoruz. Türünün ilk örneği olan Aquno Select M81, özellikle büyük ebatlara sahip eviyeler için tasarlanmıştır. İki veya bir buçuk gözlü eviyeler ile kombinasyonlar incelenmelidir: Bu eviyelerde bataryanın montajı için hazır delik veya işaret bulunur. Bu tür eviyelerde gözler arasındaki mesafe de göz önünde bulundurulmalıdır.

hansgrohe’nin bu heyecan verici yeni armatür serisinin hangi modelini tercih ederseniz edin, Aquno Select M81’in sunduğu kolaylıklardan bir daha vazgeçmek istemeyeceksiniz.

Su ile yepyeni bir deneyim

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın