Eviyede daha fazla hareket çapı

Hafif ve rahat: Çekme fonksiyonlu eviye bataryaları ve hansgrohe sBox

Suyu ihtiyacınız olan yerde kullanın ve mutfağınızın kalbinde yer alan güzel şekilli teknolojinin keyfini çıkarın. Çekiş fonksiyonlu bir eviye bataryası çok daha geniş bir hareket alanı sağlamaktadır. Ayrıca çeşitli sprey tipleri veya basma butonu ile su açabilme özelliği sunmaktadır. Bu da eviyede çok yönlü verimli bir avantajdır. Daha fazla konfor ve kusursuz iş akışları ise hansgrohe’nin sBox’u ile elde edilmektedir.

Çok yönlü görevler için hareket açısı: sBox her şeyi kolaylaştırıyor

Çekme fonksiyonlu hansgrohe eviye bataryası, eviyede su kullanımı için çok daha fazla esneklik sunmaktadır. Ayrıca şekli de güzeldir.

  • El duşu veya spiralli gaga ile evyedeki hareket çapınız önemli ölçüde büyümektedir; hatta bu çap, sBox kombinasyonuyla 76 cm’e kadar çıkmaktadır. Bu durum örneğin bitkileri sularken veya büyük vazolara su doldururken oldukça avantajlıdır.
  • Bir döndürme çapı ile kombine edilen çekme hortum, iki bölmeli bir eviyedeki çalışmaları daha verimli hale getirmektedir.
  • MagFit manyetik tutucu sayesinde hortum neredeyse sessiz bir şekilde geri gitmekte ve borunun ortasındaki yerine sabitlenmektedir.

Duş başlığı mı yoksa gaga mı? Seçim sizin

Çekme fonksiyonlu hansgrohe eviye bataryalarında eviye ünitesinde su kullanmak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Tamamen kendi isteklerinize göre seçersiniz:

  • iki sprey tipi arasında kolay geçiş sunan bir el duşu. Normal spreyle büyük tencere ve kapları bile kolay ve tam yerinde doldurabilirsiniz. İlave duş spreyi ise sebze, meyve veya balıkların titizlikle temizlenmesi için idealdir. Su akarken tek elinizle sprey tipini değiştirebildiğinizden dolayı kullanımı ergonomiktir;
  • Select fonksiyonlu sezgisel su kontrolü için bir spiralli gaga. Tek elinizle suyu basma butonu kullanarak açar veya kapatabilirsiniz: Hatta bunu kolaylıkla elinizin tersiyle veya yandan geçerken dirseğinizle yapabilirsiniz. Bu esnada batarya volanı açık kalır ve su sıcaklığı ve su miktarını sabit tutar.

Çekme fonksiyonlu tüm eviye bataryaları

El duşu bu kadar kolay kullanılır

Uzayabilen hortumun kolay kullanımı için hansgrohe sBox.

hansgrohe sBox: Düzenli bir mutfak alt dolabı için

Klasik mutfak alt dolapları için saklama alanı kontrolü: Temizlik maddelerinden kovalara kadar mutfak ve ev için birçok gereç sınırlı bir alanda tutulmaktadır. Burada bulunan objeler kolaylıkla el duşunuzun aşağıya sarkan hortumunu engelleyebilmektedir. Burada sBox devreye girer. sBox, net bir düzenle pratik bir konfor sunmaktadır. Kutusunun içinde toplanan hortum kolaylıkla dışarıya çekilebilmekte ve geri alınabilmektedir. Hortumun sBox’ın içinde sıkışma veya hasar görme ihtimali yoktur. Hortum ağırlığı sessizce yönlendirilmekte ve fonksiyonunu engelleyebilecek engellere karşı kutunun içinde koruma altındadır.

Kolayca monte edilebilen uzun ömürlü bir kutu

Dolayısıyla sBox el duşunun veya hortumun kullanımı için günlük konfor sunmaktadır. Ve kutunun içindeki güvenli koruma, su aktaran hortumun uzun süre kullanılabilir kalmasını sağlamaktadır. sBox için en küçük alt dolaplarda bile yeterli yer vardır. Düz ve sadece 52 cm boya sahip olan kutu, dar yer koşullarında, köşede veya alçak alt dolap olması durumunda da monte edilebilmektedir.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın