Banyoda su tasarrufu

hansgrohe EcoSmart sudan ve paradan tasarruf ettirir

hansgrohe’nin EcoSmart teknolojisiyle donatılmış duşları ve armatürleri, standart ürünlerden yüzde 60’a kadar daha az su tüketirler. Sıcak suyu daha az tüketilmeleri sayesinde ayrıca enerjiden de tasarruf sağlarlar. Genel olarak daha az CO2 emisyonu ve daha düşük maliyet anlamına gelen EcoSmart, bu sayede hem çevreyi hem de bütçenizi korur.

EcoSmart’ın ne kadar verimli çalıştığını, su ve enerji faturalarınızda görebilirsiniz

hansgrohe EcoSmart, hansgrohe ürününüzün içerisinde gizlenmiştir. Bol tasarruf sağlayan etkisi ise gözden kaçmaz. Bu özelliği sayesinde yalnızca değerli kaynaklarımızı daha az tüketmekle kalmaz, aynı zamanda bütçeyi de korur.

Tercihe bağlı olarak EcoSmart ile gelen Pulisfy el duşu.
Yeni Pulsify el duşunun EcoSmart ile donatılmış modeli (resimde sağda) de temin edilebilir. Daha az su tüketen PowderRain su akışının mikro ince yapısı, dolgun ve rahatlatıcı etkisiyle dikkat çekiyor.

EcoSmart teknolojisinin sunduğu avantajlar:

  • Tepe ve el duşlarında 8 l/dk’ya kadar düşük su tüketimi (hansgrohe’nin Green serisi duş ürünleri ise sadece 6 l/dk tüketir).
  • Lavaboda ve küvette kullanılan hansgrohe armatürleri, standart olarak dakikada sadece 5 litre su tüketir (EcoSmart+ ile donatılmış ürünler ise 3 bar basınç ile sadece 4 l/dk tüketir).
  • Daha az sıcak su tüketimi sayesinde daha düşük enerji tüketimi ve kullanım maliyeti.
  • Düşük enerji tüketimi sayesinde daha az CO2 emisyonu.
  • Değişken veya düşük su basıncında bile her zaman sabit akış miktarı.

hansgrohe EcoSmart teknolojisi el duşlarında böyle işliyor:

Duş alırken içiniz de rahat etsin

Duş almak, ister ferahlamak ister rahatlamak için olsun, en sevdiğimiz rutinlerimizden biridir. Peki, duş almanın size maliyetini hiç düşündünüz mü? Geliştirdiğimiz online su tasarrufu hesaplayıcısı, hansgrohe EcoSmart teknolojisinin sunduğu su ve enerji tasarrufu potansiyelini kolayca görebilmenizi sağlar. Sürdürülebilirlik yönünde atılmış her adım, küçük olsa bile önemlidir. Fark yaratmak için tasarruf potansiyelinizi hemen hesaplayın:

Su tasarrufu hesaplayıcısına git

Kendinize ve doğaya bir iyilik yapın ve lavaboda sudan tasarruf edin

EcoSmart ile banyoda su tasarrufu.
Yeni armatür serisi Rebris, EcoSmart+ teknolojisi sayesinde 3 bar basınç ile dakikada sadece 4 litre su tüketir.

hansgrohe’nin EcoSmart teknolojisi sayesinde, lavabodaki günlük su tüketiminizi yüzde 60’a kadar düşürebilirsiniz. Bu, gerçekten önemli bir tasarruftur. Tasarruf ettiğiniz miktarı bir de evinizdeki tüm lavaboların sayısıyla çarptığınızda, hansgrohe EcoSmart teknolojisinin çevreyi ve bütçenizi koruma konusundaki katkısını net bir şekilde görebilirsiniz.

hansgrohe lavabo bataryalarının su tüketimi, EcoSmart sayesinde dakikada 5 litreye düşürülür. EcoSmart+ teknolojisiyle donatılmış ürünler ise 3 bar basınç ile dakikada sadece 4 litre su tüketir. Nasıl mı? Bu çözümün temelinde akış miktarını sınırlayan özel bir sistem yatmaktadır. Bataryadan akan su, tatmin edici dolgunluğunu hava ile zenginleştirilerek kazanır. Bu işe yarayan EcoSmart perlatör, lavabo bataryasının su çıkışına entegre edilir.

Sisteme entegre edilmiş bir “hassas elastomer”, değişken su basınçlarında bile tutarlı performans ve sabit güçte su akışı sağlar. Su akışını sınırlayıcı fonksiyonu sayesinde şebeke suyundan düzenli olarak tasarruf ettirir.

hansgrohe EcoSmart armatürlerde böyle işliyor:

EcoSmart teknolojili hansgrohe ürünlerini burada keşfedin:

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın