Stand: 04 / 2013

Fikri mülkiyet hakları

Durum 04 / 2013

Hansgrohe SE web sayfalarının içerikleri ile ilgili fikri mülkiyet hakları ve telif hakları söz konusu olduğunda şunlar geçerlidir:

Bu web sayfasının tüm resim, grafik, dosya metin ve diğer içerikleri telif hakkına ve ticari marka kanununa tabidir veya diğer fikri mülkiyet hakları ile korunmuştur. Elektronik medya, diğer web sayfaları, basılı medya veya diğer bir şekilde çoğaltımı, yayınlanması, işlenmesi veya diğer tür bir kullanımı hem özel hem de ticari kullanım için tarafımızca önceden açıkça belirtilmiş, talep edilemeyecek yazılı bir onay gerektirmektedir.

Tüm yayınlarda, bu web sayfasında kullanılan resim, grafik, dosya, metin ve diğer içerikler ile ilgili fikri mülkiyet haklarının ve telif haklarının dikkate alınması için çabalıyoruz.

Web sitesi teklifimiz dahilinde belirtilen ve belirtilmeyen, bizim için veya gerektiği takdirde üçüncü kişiler için kazanılmış fikri mülkiyet hakları ve telif hakları herhangi bir sınır olmadan ilgili geçerli ulusal ve uluslararası hukukun belirlemelerine ve kayıtlı veya kayıtlı olmayan ilgili hak sahiplerinin haklarına ve taleplerine tabidir. Yalnızca belirtme veya belirtmeme göz önüne alınarak tarafımız veya üçüncü kişiler ile ilgili hiçbir fikri mülkiyet hakkı ve telif hakkı olmayacağı sonucuna varmak mümkün değildir.

Özellikle bu web sayfasında yayınlanan birkaç fotoğraf, mearicon, indochine, Andre Bonn, P.C., Konstantin Yugano, Manfred Ament, fotoflash, Franz Pfluegl, Beboy, Spectral-Design, typomaniac, WavebreakMediaMicro, matka_Wariatka, George Mayer © auremar, Ray, archideaphoto,arsdigital, © Anna Khomulo © Yuri Arcurs- www.fotolia.de için telif hakkı mevcuttur.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın