hansgrohe su jetleri

Farklı sprey tipleri arasından keyfinizce seçim yapın

hansgrohe sprey tiplerinin eşsiz dünyasına bir kez girmiş olan biri, bir daha duşta asla daha azıyla yetinmez. Kendi laboratuvarlarımızda özel ihtiyaçlarınıza uygun sprey tipleri geliştiriyor ve optimum hale getiriyoruz. Günlük vücut bakımı, rahatlama veya ferahlama için: On ikiden fazla sprey tipiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Raindance Select S 120 el duşu, üç sprey tipi RainAir, Rain ve Whirl ile günlük duşunuza renk katıyor.

Her duş türüne uygun sprey tipi

Uygulamalı anketler, üç farklı türde duş tipi olduğunu gösteriyor: Keyif almayı önemseyenler, duşta uzun süre kendilerini şımartmayı severler. Etkiye yönelik duş severler, kısa sürede tüm duyularını aktif hale getirmek isterler. Odağa yönelik duş tercih edenler ise, doğrudan rahatlama hedefine odaklanırlar.

hansgrohe olarak ailedeki her bireyin kendi özel duş stilini yaşayabilmesini istediğimizden dolayı, her üç karakter için uygun sprey tiplerini tek bir üründe birleştirdik: Raindance Select S 120 el duşunda RainAir, Rain ve Whirl sprey tipleri yer alır. Dolayısıyla tek bir tuşa basarak tamamen keyfinize göre rahatlama, uyanma veya masaj etkisi arasında seçim yapabilirsiniz.

Raindance Select S 120’nin neden bu kadar çok hayranı olduğunu siz de öğrenin:

Hangi sprey tipi tarafından şımartılmak istersiniz?

Size, kendi duşunuzu özel olarak tasarlayabileceğiniz çok sayıda su akışı sunuyoruz. Hangi hansgrohe sprey tipiyle günlük stresi üzerinizden atacağınıza siz karar verin:

  1. RainAir: Duş başlığının içinde havayla zenginleştirilmiş, rahatlatıcı bir yağmur duşu. Böylelikle su, çok daha yumuşak ve dolgun akar, vücudunuzdan inci gibi süzülür ve sizi tarifsiz bir rahatlamayla sarar. Bu dokunuşlar hafif bir yaz yağmurunu anımsatır ve keyfine önem verenler için yaratılmıştır.
  2. Rain: Tüm vücudunuz için canlandırıcı ferahlık etkilisi sunan, güçlü bir yağmur spreyi. Bu hoş su gücü özellikle de şampuanı durulamak için son derece kullanışlıdır. Güne canlı bir şekilde başlamak ve arada enerji depolamak için bu sprey tipi idealdir.
  3. Whirl: Günün yorgunluğunu söküp atan dönen masaj spreyi. Özellikle ense bölgesinde ve omuzlardaki kasılmalara iyi gelir. Dönen helezon damlalar, aynen bir masörün parmakları gibi cildin üstünde dolanır. Stres atmak veya spor sonrası bir porsiyon wellness’in keyfini çıkarmak için ideal seçimdir.

Diğer hansgrohe sprey tipleri RainStream, CaresseAir, IntenseRain, Massage, Mono, TurboRain, Rainflow, Mix ve SoftRain’dir. Daha fazlası için resim galerimize bakabilirsiniz.

Hansgrohe sprey tiplerine genel bakış: En güzel su performanslarından ilham alın

Günlük duşunuza renk katan sprey seçenekleri

hansgrohe ürünleri bir el duşu, tepe duşu veya yan duşta bir veya birden fazla sprey tipini birleştirmektedir. Böylelikle her duşta farklı su performanslarının keyfini çıkarabilir, istediğiniz zaman rahatça hafif damlalar akıtır, istediğiniz zaman da uyanmak için tam gaz verirsiniz.

hansgrohe sprey tiplerinin özelliği: EcoSmart veya AirPower gibi teknolojilerle birleştirilmişlerdir. EcoSmart ile su tüketimi kalıcı şekilde azaltılır ama suyun etkisi neredeyse aynı değişmez. AirPower’de ise suya hava katılır ve böylelikle damlalar daha dolgun ve yumuşak olur. Su ve enerji masraflarınız azalacaktır.

İster IntenseRain ile duyularınızı canlandırın, ister Mono akış ile doğrudan keyfe yönlenin, isterseniz de Rain akış ile günlük stresin akıp gitmesini sağlayın: Her hansgrohe sprey tipi bir su sanatıdır ve bu değerli akış biçimleri doğal kaynaktan bir wellness keyfi yaratır. Ve duş almayı da keyifli hale getirir.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın