Daha fazla hacim, daha fazla keyif

AirPower ile suyu yeniden keşfedin: Rahat ve uzun duş

hansgrohe AirPower suyun tadını daha çok çıkarmanız ve tüketimi azaltmanızı mümkün kılar. AirPower teknolojisi suyu havayla zenginleştirir. Böylelikle her damla daha dolgun, daha zengin ve daha hafif olur. Sonuç: Banyoda suyla her temasınızda daha fazla keyif ve daha fazla mutluluk duyarsınız. Ve daha fazla verim elde edersiniz. Çünkü karıştırılan hava sayesinde su, daha tasarruflu kullanılmaktadır.

hansgrohe AirPower: Az su ile çok keyif

hansgrohe AirPower ile su tasarruflu el duşu.
Sudan daha iyi. Su ve havadan oluşan AirPower karışımı tasarruflu bir tüketim sağlar ve cildiniz için daha da şımartıcıdır.

Bol miktarda hava bulunduğundan, ancak değerli su fazla bulunmadığından hansgrohe'nin titiz tasarımcıları şirket içindeki ışın laboratuvarında çığır açacak bir şey geliştirdi: AirPower. Bunun anlamı: Keyif alın ve bu esnada su tasarrufu sağlayın.

Prensip oldukça basit fakat mükemmeldir: Duşunuzun sprey diski tarafından büyük miktarda hava emilir. Bu hava kelimenin tam anlamıyla su ile karıştırılır. Havayla zenginleştirildiğinden, damlalar daha hafif ve yumuşaktır. Bu şekilde sadece duş keyfinizi artırmaz, aynı zamanda su tüketimini de azaltırsınız. AirPower sayesinde suyun keyfini en güzel şekliyle çıkarırsınız, hem de çok kolay.

AirPower ile eşsiz duş keyfi

Her damla cildinizden inci gibi süzülüp akarken, müthiş bir etki oluşmaktadır. AirPower duş yağmuru bedeninizi saracak ve olağanüstü bir huzur verecektir. Çok sayıda hansgrohe ürünü bu mükemmel etki ile donatılmıştır: Tepe ve el duşu, duş sistemleri ve lavabo bataryaları.

Biz hansgrohe olarak şunu savunuyoruz: Her damla önemlidir. Bu sebeple size su ve enerji tasarrufunda destek olmak istiyoruz. Geleceğe yön veren teknolojilere sahip olan ürünlerimizde, kapsamlı bir AirPower duş seçeneğine sahipsiniz. Siz de içinde hansgrohe AirPower bulunan sprey tiplerini mi öğrenmek istiyorsunuz? İnci etkili AirPower keyfini Rain Air XL ve Rain Air ile elde edersiniz.

AirPower’ın hansgrohe duşlarında nasıl çalıştığını öğrenin:

hansgrohe AirPower teknolojisi ile su tasarruflu batarya.
Konfor ve daha az su tüketimi durmadan görevde: Batarya gagalarındaki hansgrohe AirPower teknolojisi.

hansgrohe AirPower: Lavaboda da suyu daha iyi hale getirir

hansgrohe’nin çok sayıda lavabo bataryası AirPower ile donatılmıştır. Konfor ve su veriminden oluşan bu artı puanı, musluğun gagasına bakarak tanıyabilirsiniz. AirPower sessiz ve güvenli bir şekilde her damlaya dolgunluk sağlamakta ve rahatsız edici su sıçramalarını azaltmaktadır. El yıkarken, saç yıkarken veya hassas çocuk cildine bakım yaparken: İpek gibi yumuşak damlalar her durumda iyi gelir.

hansgrohe AirPower bataryalarda böyle işliyor:

AirPower teknolojili hansgrohe ürünlerini buradan keşfedin:

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın