Modernleştirme için öneriler

Daimi konfor için banyonuzu rahatça yenileyin

Hem tasarım ve teknik hem de konfor isteklerinde dönüşüm yaratarak banyonuza canlılık katabilirsiniz. Sürdürülebilirlik konusuyla ilgileniyorsanız da banyonuzu zamana uygun şekilde yenilemenin ve bunu mevcut yapıları kullanarak yapmanız için birçok geçerli sebebi olabilir. En iyi nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için hansgrohe ürün raporuna bakabilirsiniz.

Banyoda ferahlatıcı bir hava: Yeni bir el duşu, lavabo bataryası veya duş termostatı bile evinize modern bir hava ve konfor katar.

Mevcut bir banyoyu başarıyla yenileme önerileri

Banyonuzun daha güzel olmasını istiyorsanız hayal gücünüzü kısıtlamayın. Olanaklar canlı renkli, daha iyi aydınlatmalı ve modern el duşlu yenilemeyle sınırlı kalmadan büyüleyici öncesi-sonrası etkisinin de yaratılmasını sağlıyor. Sadece bataryanın değiştirilmesi bile lavaboya yeni bir hava katarken neredeyse havluluk veya raf gibi de kolayca montaj yapılabiliyor.

Banyosunu yenilemek isteyenlerin kafasında bu sürecin nasıl olacağına dair birçok soru işareti oluyor. Bu ürün raporu tüm banyo planlama adımlarını size sunuyor, teknik bilgiler veriyor ve hayalinizdeki banyoya kavuşmak için nereden destek alacağınızı açıklıyor.

Adım adım hayalleri süsleyen banyoya doğru    

Eski banyonuzda hoşlanmadığınız şeyleri ve isteklerinizi bir kez daha gözden geçirin. Bunu yaparken örneğin finansal olmak üzere hangi zorlukların sizi beklediğini unutmayın. Ürün raporunda, yenileme sırasında nelerin meydana gelebileceğine ve bunların üstesinden nasıl geleceğinize dair önemli tüm noktalar belirtilmektedir:
​​​​​​​
  • Öncelikle şunları düşünün: Banyoyu kim hangi amaçla kullanacak? Duş sevdalıları mı yoksa küvet düşkünleri mi? Ayrıca sağlığa dair ve gelecekteki ihtiyaçların yanı sıra alan koşullarını da göz önünde bulundurun.
  • Beyin fırtınası yapın: Banyoyu yenileyeceğim zaman ilham verici banyoları ve cazip ürünleri nerede bulabilirim? Ürün raporunda bunları nerede bulacağınız hakkında bilgiler verilecektir.
  • Bayiyle görüşmeye hazır olun: Profesyonel hizmet alırken sizin için önemli olan tüm bilgilerin hazır olduğu bir kontrol listesini ürün raporunda bulabilirsiniz.
  • Profesyonel banyo planlamanın nasıl işlediğini öğrenmek için uzmanla yapılan röportaja göz atın ve planlama uzmanından nasıl faydalanabileceğinizi öğrenin.
  • İnşaat alanı konusunda endişe etmeyin: Hayallerinizi süsleyen banyo yapılırken sıkıcı olaylardan ve oluşabilecek kirlerden nasıl kaçınacağınızı ürün raporundan öğrenin. 

Büyük veya küçük çözümlerle bütçenize göre yenileme yapın

Öncelikle kendinize bir Bütçe belirleyin ama uzman bayi ile yapacağınız görüşmeden sizin daha önce düşünmediğiniz seçenekler çıkabileceği için “B planına” da açık olun. hansgrohe’nin kaliteli ürünleriyle yapılan bir banyo modernize işleminin, uzun ömürlü bir yatırım olduğu kesindir. Ayrıca hansgrohe yedek parçalar için 15 yıl ürün mevcudiyeti garantisi sunuyor. Yenilemeyi adım adım yapmayı da düşünebilirsiniz. Devlet tarafından desteklenen tadilatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
Crometta duş kolonuyla zeminle aynı seviyede duş.
Zeminle aynı seviyede duş, banyosunda modernlik arayanların yeni gözdesidir. Crometta duş kolonu özellikle, eski bağlantıların kullanılmaya devam edilebileceği yenileme amaçlarına oldukça uygundur.

Banyoyu modern ve akıllı teknolojilerle yenileyin

Batarya tasarımında daha kolay bir ön seçim yapabilmeniz için öncelikle bir stil seçmenizi öneriyoruz. hansgrohe’de Avangart", "Modern" ve "Classic" Stilde banyo ürünlerini bulabilir ve her şeyin birbiriyle uyumlu olduğu sistem üzerinden seçim yapabilirsiniz. Yeni hansgrohe ürünleri, mevcut ürünlerle kombine edilebildiği için banyonuzda uyumlu bir yenileme yapabilirsiniz.

Duş alanını güzelleştirin ve geleceğe uygun hale getirin

Banyo alanında birçok yenilik olduğu için yenilikçi teknolojiler hakkında bilgi alın. hansgrohe, duş sistemleri veya duş setleri dahil olmak üzere size tadilat için ideal, çok sayıda banyo ürünü sunmaktadır. Bir aplike bataryanın raf alanlı bir hansgrohe ShowerTablet’le değiştirilmesi de, kapsamlı tadilat gerektirmeden, duş konforunun artmasını sağlamaktadır.

Banyo kullanıcılarının geleceğe yönelik taleplerin de dikkate alınıp alınmadığını merak ediyorsanız banyodaki birçok yeniliğin jenerasyon banyosunu desteklediğini söyleyebiliriz. Bu şekilde küçük adımlarla da olsa daha fazla konfor ve güvenlik elde edersiniz. Eski kademeli çözümler yerine zeminle aynı seviyede bir duş istiyorsanız banyonuzun geleceğe hazır olması için buna yatırım yapabilirsiniz. Ancak bunun için kapsamlı bir planlamanın gerekli olduğunu unutmayın.

Banyoyu yenileyerek değişime açık hale getirin

Aynı zamanda hansgrohe ürünleriyle en üst seviyede marka kalitesinin, uzun kullanım ömrünün ve yedek parçalara ulaşabilme imkanının keyfini çıkaracağınızı düşünmek karar vermenizi kolaylaştıracaktır. iBox üniversal ile yapılan bir yenileme sayesinde değişen ihtiyaçlarınıza ve isteklerinizi hayata geçirmeye hazır olursunuz: Ankastre montaj tekniğini kullandıysanız buna hangi hizmetleri bağlatmak istediğinize ilerleyen zamanlarda da karar verebilir veya duvarın arkasındaki teknolojiyi aynı bırakarak daha sonra farklı bir hansgrohe ürün serisine geçiş yapabilirsiniz.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın