Bu banyo önerileri yol gösterir

Maksimum rahatlık için: Özel banyonuzu işte böyle planlarsınız

Hayallerinizdeki yepyeni banyoyu sabırsızlıkla bekliyor musunuz? Veya bir tadilat kapsamında istekleriniz doğrultusunda yeniden yapılan banyoyu mu bekliyorsunuz? Bu noktada iyi tavsiyeler önemlidir. hansgrohe size destek olur. Örneğin, iyi hissedeceğiniz banyoya giden yolda sizin için bir kontrol listesi hazırlayarak: Geç kalmadan düşünmeniz gerekenler, hangi teknik imkanların olduğu vs. Hayallerinizdeki banyonun ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılaması için.

Yeni banyo için istekleriniz doğrultusunda bir rehber

Yeni yapılarda veya tadilat için gözden geçirilecek mülklerde, komple karar özgürlüğüne sahipsiniz. Zemin planından teknolojiye kadar tüm banyo fikirlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ve banyonuzun geleceği için yenilikçi teknolojileri istek listenize ekleyebilirsiniz. 

İhtiyaçları kontrol edin, öncelikler oluşturun

Önce şunu düşünün: Banyoyu kim kullanıyor – Bekarlar, ev arkadaşları veya aile üyeleri? Ne olmasını istiyorsanız: Püristik bir çözüm mü yoksa bir wellness adası mı? Daha ziyade geri çekilebileceğiniz bir alan mı yoksa yatak odasıyla birleşen bir banyo mu istiyorsunuz? Yarının olası ihtiyaçlarını da dikkate alın: Herkese uygun olan bir banyo, yatırımınızın kalıcı olduğuna dair iyi bir his uyandırır. Özellikle de desteğe ihtiyacınız olduğunda. Buna göre bir bütçe belirleyin. Ve: Stilinizi zamanında seçin. Böylelikle uygun ürün ve kombinasyonları ararken zorluk çekmezsiniz. Download’ımız size, hiç bir şeyi unutmamanız için yardımcı olur. Kolayca madde madde işaretleyin.

Banyo planlaması için fikir ve ipuçları.
Yeni bir banyo planlamak şu anlama gelir: Bireysel yaşam ortamı, daha fazla konfor ve daha güzel tasarım. Peki öncesinde nelere dikkat edilmeli? Kontrol listelerimiz size yardımcı olur.

Yenilikçi teknolojiden stil dünyasına kadar: Bu fikirler sizi ilerletir

Yeni banyosu için taze fikirler arayanlar, teknik yenilikleri ve favorileri kullanabilir. Zeminle aynı seviyede bir duşun ve XXL duş keyfinin hayalini mi kuruyorsunuz? Banyoda çok şey değişti: Yakınınızdaki sıhhi tesisat uzmanına en son yenilikler ve imkanları sorun. Bu bilgilerle mimara veya iç mimara doğrudan isteklerinizi iletebilirsiniz.

Geleceği olan bir banyo planlayın

Yeni banyo uzun ömürlü olmalı: hansgrohe’nin ankastre çözümleriyle esnek hareket edebilirsiniz. Bu şekilde bugün uygun fiyatlı hansgrohe ürünlerini seçebilir ve bunları gelecekte daha yüksek değerli çözümlerle değiştirebilirsiniz. Hem de hiç uğraşmadan. Bu çözümün temelini, markanın tüm ankastre bataryalarına uyan hansgrohe iBox üniversal iç seti oluşturmaktadır.

Geleceği dikkate alarak mı planlama yapmak istiyorsunuz? Takılarak düşme tehlikesi olmayan bir banyo, herkes için konfor sunar. Ek olarak mülkünüzün değerini de arttırırsınız. Basma butonu ile su kontrolü sunan yenilikçi Select teknolojisini kullanmayı da gözden geçirin. Özel kullanım konforu, her yaştan banyo kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılar. Ve elbette: AirPower ve EcoSmart gibi kaynakları koruyan teknolojiler, banyonuzun sürdürülebilirliğe katkı sağlamasını mümkün kılar.

Yeni banyo nasıl görünsün?

Banyo için iyi fikirler, bireysel stilin ne olduğu sorusuna bağlıdır. Hansgrohe modern, avangart veya klasik stiller arasında seçim sunuyor. Özenle uyarlanmış ürün yelpazesi, her şeyin birbiriyle uyum içinde olmasını sağlar.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın