Takılma tuzağı olmayan bir banyo

Zeminle aynı seviyede duş: Herkese açık

Takılıp düşme tehlikesi olmayan bir duş keyfi mi istiyorsunuz? Zeminle aynı seviyedeki duşta nelere dikkat etmeniz gerektiğini size söylüyoruz. İster yeni bir inşaat yapın, isterseniz de banyonuzu yenileyin. Zamana uygun bu çözüm size daha fazla konfor, banyoya da görsel olarak alan kazanımı sağlamaktadır. Bu esnada, planlama kılavuzundan da görüldüğü gibi, bireysel bir tasarım için de çok yönlü imkanlara sahip olursunuz.

Banyonuzu zeminle aynı seviyede tasarlayın ve görsel alan kazanımının keyfini çıkarın

Kenar ve basamak olmayan banyo, modern mimaride herkes için keyif verici bir banyoyu temsil etmektedir. İç içe giren alanlar daha fazla hareket özgürlüğü sağlamakta ve küçük banyolarda bile alanı görsel olarak büyük göstermektedir. Zeminle aynı seviyedeki duş sayesinde, aynı zamanda evinizin veya mülkünüzün değerini arttıran bir tasarım vurgusu oluşturursunuz. Siz de banyonuzu geleceğe uygun hale getirmek mi istiyorsunuz? Duş keyfine basamaksız giriş, yediden yetmişe doğru seçimdir.

Yeni yapı, restorasyon, tadilat: Sınırsız duş!

Zeminle aynı seviyedeki duş, modern banyo teknolojisi sayesinde her ambiyansta gerçekleştirilebilmektedir. Yeni inşaat yapıyorsanız, isteklerinizi geç kalmadan mimar veya müteahhitle görüşmelisiniz. Böylelikle gerekli zemin yapıları ve giderlerin yerleri zamanında planlanabilir. Banyoda her zaman sıcak bir yaşam ortamı sağlanması için bir zemin ısıtıcının hayalini mi kuruyorsunuz? Bu durumda da lütfen mümkün olduğunda erken karar verin. Ne zaman uzmana başvurulmalı? “Eski yerine yeni” veya “Duş yerine küvet” tarzı yenileme işleminde.

Engelsiz çözüm, modernize edilmiş eski binalar için de idealdir. Banyo uzmanı yenilikçi, yerden tasarruf sağlayan gider sistemlerinden birinden yana karar kılmadan, öncelikle yapısal şartları (ve şapta yeterince alan bulunup bulunmadığını) kontrol eder. Montaj sonrası kademesiz şekilde zemine yerleşen ekstra düz bir duş teknesiyle de engelsiz duş keyfi adeta her yerde gerçekleştirilebilir.

Bahçeye uzanan geniş camlı yalın tarzda banyo.
Yeni cömertlik: Zeminle aynı seviyede duşun kesintisiz alan görünümü, modern banyo konforunun temsilcisidir.

Zeminle aynı seviyedeki duşunuzu bireysel olarak tasarlayın

Zeminle aynı seviyede planlama için çeşitli seçenekleriniz bulunmaktadır:

  • Modern, ekstra düz duş teknesi (emaye çelik veya sıhhi akrilikten), pratik bir şekilde zemine monte edilir ve görsel olarak zeminle iç içe girer. Kesintisiz şu anlama da gelir: Kolay bakım. Fayans rengine veya diğer yüzeylere uygun ve kaymaz etkili duş teknesi de bulunmaktadır. Çeşitli formatlar arasından seçim yapıyorsunuz ve, eğer öncesinde belirlenmemişse, tahliyenin pozisyonunu seçiyorsunuz. Eğim hazır ve ürün az bakım gerektirir.
  • Veya oda şartlarına göre, özel olarak fayanslarla bir plan yapıyorsunuz. Bu opsiyon, özellikle bir zemin ısıtıcısını tercih ederseniz tavsiye edilmektedir. Zemin için kaymayı önleyen yüzeylerle de sunulan büyük formatlar, şu anda revaçtadır. Zeminde bütünsel malzemelerle kazanılan akıcı görünüm, küçük banyoları da daha büyük göstermektedir. Tahliye duvara da entegre edilebilir: Bu opsiyon, daha fazla hareket özgürlüğü sunmakta ve bakımı kolaylaştırmaktadır. Bu püristik çözüm, XXL duş konforu ile mükemmel bir uyum içindedir. Fakat bu durumda planlama için daha fazla uğraş ve profesyonel uygulama olacağını hesaba katın.
  • Her şeyin birbiriyle uyum içinde olduğu ve opsiyonel olarak fayans tercih edilebilen, önceden imal edilmiş duş elemanlarına ne dersiniz? Duş panelini, banyonun diğer bölümlerine uyum sağlayan seramik fayans veya doğal taştan seçebilirsiniz. Çeşitli ebatlar mevcuttur.

Serbest görünüm, sınırsız duş keyfi sunmakta

Bir kenar veya köşede yer alan duş için, banyoya görsel olarak maksimum şeffaflık katan, çerçevesiz bir cam ayırma sistemi uygundur. Veya bir “Walk-in” çözümünü seçebilirsiniz. Bu tasarımda kapı kullanılmamıştır ve duş bölmesi tamamıyla bariyersiz banyoya entegre edilmiştir.

Duş tekneleri için hansgrohe’de güvenilir gider sistemleri bulun

hansgrohe’de duş teknesi için güçlü ve güvenli çalışan gider sistemleri bulabilirsiniz. Bu durum Rainmaker, Raindance gibi keyif verici duşlarda veya tepe duşlarında önemlidir. Duştaki giderler kurulum dostu, akıllı teknolojiye sahip ve yüksek performanslıdır. Örneğin hansgrohe’nin Raindrain 90 XXL modeli dakikada 51 litreye kadar olağanüstü yüksek bir akış performansı sergiler. Sizin için pozitif yan etki: “Hızlı su”, kirleri güvenle akıtır. Her yönden sorunsuz duş keyfi için. hansgrohe küvet olmayan, serbest kurulmuş duş alanları için şu an gider sistemleri sunmamaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın