Modernleştirme için öneriler

Banyonuzda rahatça tadilat yapın. Kalıcı konfor için

Banyonuzun biraz canlansa fena olmaz mı? Hem tasarım ve teknoloji hem de banyoya yönelik beklentiler sürekli değişiyor. Veya enerji verimi ile ilgili sorularınız mı var? Banyonuzu zamana uygun bir şekilde yenilemek ve bu esnada mevcut yapıları kullanmak için birçok iyi neden vardır. Bu esnada nelere dikkat etmeniz gerektiğini hansgrohe’nin bu kontrol listeli kılavuzunda okuyabilirsiniz.

Einhand-Küchenmischer am Spülbecken.
Banyoda ferahlatıcı bir hava: Yeni bir el duşu, lavabo bataryası veya duş termostatı bile evinize modern bir hava ve konfor katar.

Mevcut bir banyonun başarıyla yenilenmesi için kılavuz

Banyonuz daha mı güzel olsun? Hayal gücünüzü kısıtlamayın. İmkanlar canlı renkli Face-lifting’den, daha iyi aydınlatmaya, modern el duşlarına ve büyüleyici öncesi-sonrası etkisine kadar dayanıyor. Sadece bataryanın değiştirilmesi bile lavaboya yeni bir canlılık katar. Ve neredeyse havluluk veya raf gibi kolay monte edilebilir.

Banyonun hangi kısmına değer kazandırmak istediğinizi düşünün ve tadilatın kapsamına karar verin. Görsel olarak genişlik elde etmek için eski fayanslarınızı yeni ebatlarla değiştirmek mi istiyorsunuz? Görsel vurgu olarak mozaiklerin çok yönlülüğünden hoşlanıyor musunuz? Sade duvarları mı tercih ediyorsunuz? Küvetinizi büyük bir duşla (veya tam tersi) değiştirmek istediğinizde yeni yüzeyler önemli bir konu oluşturur. Öncelikle isteklerinizin zemin planına uygun olup olmadığını kontrol edin. Modern su ve enerji tasarruf teknolojileri mi kullanmak istiyorsunuz? Sıhhi tesisat satıcısı tüm sorularınızı cevaplandırır.

Büyük veya küçük çözüm? Bütçeye göre tadilat

Önce bir bütçe belirleyin fakat “B planı” için hazırlıklı olun. Çünkü uzman bayi ile yapacağınız görüşme, size muhtemelen hiç düşünmediğiniz seçenekleri de gösterecektir. Kesin olan bir şey var: hansgrohe’nin kaliteli ürünleriyle yapılan bir banyo modernize işlemi, uzun ömürlü bir yatırımdır. Ayrıca hansgrohe yedek parçalar için 15 yıl ürün mevcudiyeti garantisi sunuyor. Adım adım yenileme yapmayı da düşünebilirsiniz. Bazı tadilatlar duruma göre devlet tarafından desteklenir. Lütfen konuyla ilgili bilgi alın.

Tüm imkanları göz önünde bulundurmanız için kontrol listemizi indirin.

Yeni batraya ve duşlar ile banyo modernizasyonu.
Lavaboda modernize işlemi çok az uğraş demektir. Daha fazla duş konforu için yeni bir duş barı da çabucak monte edilir.

Banyoyu tarz ve akıllı teknolojilerle yenileyin

Önerimiz: Batarya tasarımında daha kolay bir ön seçim yapabilmeniz için, öncelikle bir stil seçin. hansgrohe’de "Avangart", "Modern" ve "Klasik"stilde banyo ürünleri bulabilirsiniz. Böylelikle her şeyin birbiriyle uyum içinde olduğu bir sistemden seçim yaparsınız. Yeni hansgrohe ürünleri, mevcut olan ürünlerle de kombine edilebilmektedir.

Duş alanını güzelleştirin ve geleceğe uygun hale getirin

Yenilikçi teknolojiler konusunda da bilgi alın çünkü banyo konusunda çok şey değişti. hansgrohe size tadilat için ideal olan çok sayıda banyo ürünleri sunmaktadır. Bunların arasında duş sistemleri veya duş setleri bulunmaktadır. Bir aplike bataryanın raf alanlı bir hansgrohe ShowerTablet’le değiştirilmesi de, kapsamlı tadilat gerektirmeden, duş konforunun artmasını sağlamaktadır.

Banyo kullanıcılarının geleceğe yönelik talepleri de dikkate alınsın mı? Banyodaki birçok yenilik jenerasyon banyosunu desteklemektedir. Bu şekilde küçük adımlarla da daha fazla konfor ve güvenlik elde edersiniz. Eski basamaklı çözüm yerine zeminle aynı seviyede bir duş mu istiyorsunuz? Banyonuzun geleceğe hazır olması için bu yatırım da gerçekleştirilebilir. Bunun kapsamlı bir planlama gerektirdiğini unutmayın.

Tadilat yapın ve banyoyu değişime açık hale getirin

Nasıl karar verirseniz verin: hansgrohe ürünleriyle en üst seviyede marka kalitesini, uzun kullanım ömrünün ve yedek parçalara ulaşabilme imkanının keyfini çıkarırsınız. iBox universal ile yapılan bir yenileme sayesinde banyonuzun gelecekte de değişime açık olmasını sağlarsınız. Çünkü bu opsiyon sayesinde tasarım istekleri ve fonksiyonlar kolayca “duvarın arkasında” yapılabilmektedir.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın