Kolay tadilat ve modernize çalışmaları

Duş ve banyoda yeni aplike bataryalar banyonuza hızlı bir şekilde değer kazandırır

Banyonuzun biraz canlanmaya ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Fakat bunun için duvarları yıkmak ve kapsamlı bir tadilata girişmek istemiyor musunuz? Öyleyse hansgrohe’nin çok sayıdaki dolaysız, doğrudan duvara monte edilebilen ürünlerinden birini seçin. Bu bataryalar ve duş sistemleri banyonuza hem teknolojik hem de görsel değer katar. Ve duş ile küvetleri anında birer keyif adaları haline getirir.

Aplike montaj nedir ve ne zaman tercih edilir

Duştaki klasik montaj seçeneğidir: Aplike termostat ve el duşu. Küvette ise buna bir de gaga eklenir. Fakat daha fazla özelliğin olmasını istiyor ve evvelden beri büyük bir tepe duşunun hayalini mi kuruyordunuz? Öyleyse bir duş sistemi ilk tercihiniz olacaktır: Daha fazla konfor, daha fazla duş ve daha fazla su keyfi. Aplike termostat, tepe duşu ve el duşundan oluşan bu son derece modern birimde, tasarım ve fonksiyon konularında her şey tek kalıptan çıkmıştır.

“Hafif yenileme”: Kolayca mevcut bağlantıların üstüne monte edin

Bu tür komple sistemler, banyonuzu fazla uğraşmadan modernize etmek istediğinizde idealdir: Aplike kurulumları kolayca mevcut bağlantıların üstüne monte edebilirsiniz. Bağlantı ölçüleri standarttır ve böylelikle banyonuza tüm hansgrohe sistemleri uyar. Kirada oturuyorsanız bile donanımı almanız için hiç bir engel yoktur çünkü aplike batarya ve termostat ile duş sistemleri kolaylıkla sökülebilmektedir.

Peki ankastre montaj nasıl yapılır? Termostatınızı duvara düz ve kusursuz bir şekilde entegre etmeniz hem yerden tasarruf sağlar hem de şık bir hava yaratır. Bu tasarım minimalizmi size duşta ve banyoda daha fazla hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Montajı daha zahmetlidir çünkü teknoloji duvarın içindeki bir ana üniteye monte edilmektedir. Bu fazla çalışmanın sizin için bir mahsuru yok mu? Öyleyse buradan ankastre çözümlerimize bir göz atın.

Özgün mimari ve  temel duş seviyesi ile modern banyolar.
Daha fazla konfor, daha fazla duş, daha fazla duş keyfi: hansgrohe’nin bu şık komple sistemi büyük raflı ShowerTablet’ten, yükseltici borudan, tepe duşundan ve Select el duşundan oluşmaktadır.

Aplike kontrol olarak neler var ve ne tür fonksiyonlara sahipler

hansgrohe’de her zevk, her banyo durumu ve her bütçe için bir aplike batarya bulabilirsiniz. Bunların hepsi size sadık ve güvenilir bir şekilde hizmet verir. Hatta bazılarıyla, başkalarının uğruna sizi kıskanacağı hayallerdeki banyoları bile gerçekleştirebilirsiniz. Size seçimde yardımcı olacak ürün listelerini burada bulabilirsiniz. hansgrohe her biri için çok sayıda ergonomik volan ve tasarım varyantları sunmaktadır. hansgrohe’nin bu ürünleri, yoğun bilgi birikimi ve örneğin entegre ses kesiciler sayesinde son derece sessizdir. 

Tek kollu batarya veya iki kollu batarya

Suyu kontrol etmenin en kolay yol duş veya banyo bataryalarıdır. Kolay kullanılan karma bataryalar veya esnek iki kollu bataryalar arasında seçebilirsiniz. hansgrohe’de sade temel modellerden, etkileyici lüks bataryalara kadar tüm seçenekleri bulabilirsiniz. Öneri: Yeni bataryanızı aynı stil dünyasına ait bir hansgrohe el duşu ve duş barı ile kombine edin.

Termostatlar duşta ve küvetteki güvenli kontrol merkezleridir

Aplike termostatlar, teknolojik yönden karmaşık bir iç dünya ile donatılmıştır. Su sıcaklığını güvenilir ve sabit bir şekilde ayarlarlar. Onlar sayesinde duş ve küvette son derece yüksek bir konfora sahip olursunuz ve özellikle de hoş olmayan ani değişimlere karşı koruma altında bulunursunuz. Hansgrohe termostatları, sizi aşırı sıcaklık ve ani ısı darbelerinden koruyan yüksek güvenlik standartlarına uygundur. Örneğin 40°’de güvenlik kilidi sayesinde haşlanmaya karşı koruma, yuvarlanmış köşeli izole gövdeler ve ayarlanabilir ısı limitleyici. 

ShowerTablet’ler: Raf alanlı konforlu tasarım termostatları

Tüm bu avantajlar ShowerTablet’leri de birleştirmektedir. Bunlar size çok sayıda ekstra sunan, çok fonksiyonlu konfor termostatlarıdır:

  • Güvenli camdan oluşan rafları sayesinde banyo gereçleri için bol yer sunmaktalar (farklı genişliklerde temin edilebilir). Böylelikle şampuan veya duş jeli daima alinizin altında olur. 
  • Süper modern tasarımlarıyla her ambiyansta görsel olarak öne çıkarlar ve büyük duşlara da uyumla entegre olurlar. ShowerTablet’leri canlı beyaz-krom görünümünde veya küvet çıkışıyla da alabilirsiniz.
  • Select varyantında düz kullanım tuşları banyo için daha fazla kullanım keyfi sunmaktadır. Duş başlıklarını veya sprey tiplerini kolayca basma butonu ile çalıştırabilirsiniz. Sezgisel Select elemanları özellikle çocuklar, yaşlılar veya hareketleri kısıtlı olan insanlar için idealdir.

Duş kolonları: Çok avantajlı komple kurulumlar

Aplike duş sistemlerimizden birini tercih ederek banyoda tek taşla birçok kuş vurmuş olursunuz: Duvarı kırmanıza gerek kalmadan bir tepe duşuna sahip olursunuz. El ve tepe duşunda altıya kadar sprey tipiyle çok yönlü duş keyfinin keyfini çıkarır ve konforlu bir su kontrolü elde edersiniz. Tüm bunlara basit modellerle de kavuşabilirsiniz. Fakat yüksek şımartma faktörlü, muhteşem güzellikte tasarlanmış lüks varyantlarımız da mevcuttur. Select modellerinde en üst seviyede konfor, tasarım ve keyfin tadını çıkarırsınız. Duş kolonları da gaga ile sunulmaktadır.

Aplike montajı ile ilgili Sık Sorulan Sorular (SSS)

Müşteri hizmetlerinde uzun yıllara dayanan tecrübemiz, kullanıcıların özellikle aşağıdaki sorulara cevap aradığını göstermektedir. Cevaplar işte burada: 

  • Borular duvarın çok mu aşağısında? Sorun değil. Piyasada her boya uygun uzatmalar sunulmaktadır. Yeni bataryanızı bunlarla sorunsuzca monte edebilirsiniz.
  • Duvarınızdaki borular hafif yamuk mu duruyor? Dert etmeyin. hansgrohe modellerinde küçük hatalar ekteki bağlantılarla dengelenebilmektedir. 
  • Bir sürekli akım su ısıtıcısı veya deponuz mu var? Engel değil. hansgrohe bataryaları ve duş başlıkları modele göre çok sayıda sıcak su besleme sistemi ile uyum içindedir.
  • Ürünlerinize ne kadar süre garanti veriyorsunuz? hansgrohe size beş yıllık gönüllü bir üretici garantisi sunuyor. Ürününüz çok daha mı eski? Sorun değil. İlerde herhangi bir şey hatalı olur veya sızıntı yaparsa, kolayca değiştirebileceğiniz yedek parçaları bizde bulabilirsiniz (standart el aletleriyle).

İşte böyle: Mevcut bağlantılara montaj

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın