hansgrohe CoolContact

Soğuk yüzeyli termostatlar: Banyoda daha fazla emniyet

hansgrohe CoolContact, termostatın ısınmasını önler ve duş keyfini daha emniyetli kılar. CoolContact soğutma teknolojisi ile donatılmış su regülatörlerine daima dokunabilirsiniz. Cihazın “iç güvenliği”nde bulunan ek bir donanım yanmaya neden olan kazaları önler. Küçük çocukları olan aileler için oldukça kullanışlıdır.

Soğuk yüzeyli hansgrohe küvet termostatları.
Lütfen dokunun: hansgrohe CoolContact ile termostatınızın gövdesi sürekli soğuk kalır. Bunu, soğuk su beslemesinin kontrollü yapılması sağlar.

CoolContact termostat gövdesinin ısınmasını önler 

hansgrohe CoolContact, keşfetmeye meraklı küçük elleri yanmaktan korur. Elinizi regülatöre ısısını kontrol etmek için dokundurduğunuzda da yanma tehlikesi yoktur. Çünkü bu emniyet teknolojisi, su borusundan termostata akan soğuk suyu bilinçli olarak termostatın yüzeyine yönlendirir. Bu şekilde termostatın dış gövdesi daima soğuk kalır. Sıcak su dış gövdenin yanına bile yaklaşamaz. Ailenin tüm bireyleri duşta ve küvette kaygısızca hareket edebilir.

Çalışma prensibi: Kontrollü soğuk su beslemesi

Sisteme giren soğuk su, termostatın ana ünitesinde ön ve üst bölümlerle temas etmeden doğrudan geçirilir. Su, sağdan sola doğru termostatik kartuş yönünde akar. Sıcak su hiç dolaştırılmadan doğrudan duvar bağlantısından kartuşa yönlendirilir. Soğuk su ile çevrelenen karıştırılmış duş suyu ise, kartuştan çıktıktan sonra gagaya ulaşmak için sağa döner. Yolu termostatın arka tarafından ve alt tarafından geçer.

YENİ: Ecostat E: bütün aile için kaygısız duş keyfi

hansgrohe, yüksek kaliteli tasarım termostatının içine en yeni regülatör teknolojisini yerleştirdi ve ortaya Ecostat E çıktı. Hem duşlarda hem de küvetlerde kullanılan bu su regülatörü, emniyetli iç aksamı ve Softcube tasarımı olarak adlandırdığımız geometrik formu ve hafif yuvarlatılmış köşeleri ile ön plana çıkıyor. Haptik volanlarının kolay kullanımı ve üzerindeki açık ve net işaretleme, hem çocuklar hem de yaşlılar için son derece faydalıdır. Ecostat E’nin bir başka emniyet özelliği de ayarlanabilir ısı limitleyici SafetyStop fonksiyonudur. Bu fonksiyon duş ve banyo suyunun istenenden daha sıcak olmasına izin vermez.

YENİ: Croma E banyonuzu daha güzel, daha güvenli ve daha konforlu kılar

Ecostat E, duş alma edimini yeni Croma E duş kolonları ile güvenli ve huzurlu bir duş keyfine dönüştürür. hansgrohe’nin klasik duş başlığı Croma, sağlam ve dayanıklıdır. SoftCube tasarımı Croma’ya ultramodern bir görünüm kattı. Tepe ve el duşlarının net ve açık yüzeyine, hafif yuvarlatılmış köşelerine dokunmak, en az tasarımının görüntüsü kadar güzeldir. Croma E; yeni dizaynı, sezgisel kullanımı, ayrıntılı tasarlanmış fonksiyonları ve çekici fiyatları ile aile banyoları için idealdir.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın