Her yaşam evresi için mutfak

Hangi mutfak tipiyim?

Hayatınıza mükemmel uyan bir mutfak mı planlıyorsunuz? Mutfağının kalbi, özel hayatınıza nasıl destek olacağını öğrenin: İster aile için, isterse de bekar evi için planlama yapın. İster profesyonel gibi yemek yapın, isterseniz de önceliğiniz tasarım olsun. Dolayısıyla günlük hayatınızı kolaylaştıran bir mutfağa kavuşacaksınız.

Mutfak tipi: Kullanıcı konforu ve alanı ile aile mutfağı.
Aile mutfağı farklı kullanıcılara ve mutfaktaki yoğun günlük hayata göre düzenlenmiştir.

Günlük hayatın yoğunluğu için aile mutfağı

Mutfaklar ailenin birleşme noktasıdır: Büyük ve küçükler için, çoğunlukla da paralel gerçekleşen yemek hazırlığı, sohbetler, el yıkama, arada bir bardak su alma ve unutmadan, ev hayvanı için mama kabı. Tüm bu işler için çok fazla dolap ve çalışma alanı gerekmektedir. Çok yönlü işlerin yapıldığı hayallerinizdeki mutfağı çiftli bir eviye veya bulaşık kurutma alanı ve yüksek fonksiyonlu bir mutfak bataryası olan büyük bir eviye ile kombine edebilirsiniz. Eviye ve bataryadan oluşan birbiriyle uyumlu kombinasyon, hem size hem de ufaklıklara son derece uygundur. Bir hansgrohe eviye kombinasyonunda kumandaya eviyenin ön kenarından kolayca ulaşılabilmekte ve alt dolapta da değerli saklama alanları için bolca yer bulunmaktadır: Entegre sBox, çekilebilir hortumu yerden tasarruf ederek sabit bir kutuda muhafaza eder ve sizin hareket alanınızı önemli ölçüde genişleten duş hortumunu rahatça çekebilmenizi sağlar.

Evyeye yönelik bu ürünlerle tüm aile rahat edecektir

Yarı profesyonel ve iddialı hobi aşçılar için mutfak.
Hobi aşçılarının hayali: Suyun o anda istenilen yere anında gelmesi. Duş başlıklı çekiş ve Select sayesinde tek düğmeye basarak değişim elinizin altında.

Hobi aşçıları: Profesyonellerle aynı seviyede 

Hobi olarak aşçısınız ve zorlayıcı işlerin bile kolaylıkla halledilmesinden hoşlanıyor musunuz? Öyleyse sizin için iyi organize edilmiş saklama alanları ve çalışma alanında suyla ilgili yüksek fonksiyonellik çok önemlidir. Yüksek kaliteli eviye bataryası işini anında yapmalıdır: Sebze, balık ve et yıkamak veya tencerelerin tam istenilen noktada doğrudan doldurmak için istenilen sprey tipinde ve sıcaklığında su sağlamalıdır. Bunların hepsini, özellikle de iki eliniz de dolu olduğunda, Select teknolojisi sayesinde elinizin tersiyle bir butona basarak yapabilirsiniz. Farklı yükseklikte kaplarla çalışma için ComfortZone ve hortum çekişi kolay olan büyük hareket alanı, çalışmayı daha da verimli hale getirmektedir. Farklı işleri yan yana yapmak için iki bölmeli evye veya tencere ve tavalar için yeterince alan sunan büyük eviye seçeneklerini de gözden geçirin. Evye bataryası ve kartuşların yoğun şartlar altında kullanılması için batarya ve kartuşlara beş yıllık hansgrohe garantisi verilmektedir. Ürünlerinizden uzun süre keyif almanız için.

Böylelikle özel yemek yapma alanınızda en iyi şekilde çalışırsınız

Mutfak ipucu: Tüm nesiller için ergonomik mutfak.
Mutfakta birkaç nesil birden hareket ediyorsa, ergonomi ve kolay kullanım herkes için konfor anlamına gelmektedir.

Tüm nesiller için modern mutfak

Gelecekte de rahatça çalışabileceğiniz bir mutfak mı istiyorsunuz? İlerde her şeyi rahatça yapamayacağınız zamanlar için planladığınız mutfağa yönelik önerileri burada bulabilirsiniz. Dolapların, elektrikli eşyaların ve çalışma yüksekliklerinin bedene uygun ve sırtı koruyacak bir şekilde düzenlenmesi, her yaşta kullanıcı için bir kolaylıktır. Mümkün olduğunca fırın ve bulaşık makinelerini göz hizasında seçin. Ayrıca raylı dolaplar işin olmazsa olmazı: Böylelikle dolaplarda zor ulaşılan köşelerin oluşmasını önlersiniz. Aynı şekilde iyi aydınlatmalar, takılma tehlikesi olmayan kısa yollar ve sezgisel kullanım da ergonomi için artı noktalardır. Bu noktada Select fonksiyonlu eviye bataryaları, evye ünitesinde en üst düzeyde konfor sağlamakta ve bu da herkes için mutfak işlerini kolaylaştırmaktadır. Su, önceden ayarlanan sıcaklık ve sprey kuvvetinde akmakta ve aynı şekilde kolayca kapatılmaktadır. Bu, özellikle de her iki eliniz dolu veya mutfak işlerinden dolayı kirli olduğunda oldukça rahat bir fonksiyondur. Eviyede kullanım konforu, özellikle de kısıtlı hareket alanına sahip insanlar için çok önemlidir: En uygun yükseklik için ComfortZone veya erişim alanındaki kullanım elemanları bu noktada önemli bir destektir.

Mutfakta herkes için ergonomi

Mutfak ipucu: Bu mutfak tasarıma odaklanır.
Eviyeler için uygun eviye bataryaları sayesinde mutfaktaki tarzınızı, fonksiyonellikten de ödün vermeyerek yansıtabilirsiniz.

Mutfakta öne çıkan bir görünüm, tasarıma önem verilen yaşamın bir parçasıdır

Belki de seçilmiş tasarımlarla yaşam alanınızda özel vurgular oluşturacak bir mutfak planlıyorsunuz? Öyleyse eviye bataryasını eviyenin parlayan noktası haline getirin! Veya belki de çalışma alanı ve eviyesiyle bir ada mutfak, açık mutfağınızın yeni odak noktası olacak? hansgrohe bataryalarının minimalist geometrisini ve şıklığını özel tasarım ortamınız ile birleştirin. Eviye seçiminde de yaşam tarzı sürdürülebilmektedir: İster sade tasarımı tercih edin ve paslanmaz çeliğin parlaklığı ile net çizgileri seçin, isterseniz de sıcak ve doğal malzemeleri tercih edin. Akıllı tasarlanmış eviye, diğer yüzeylerle kontrast oluşturarak mutfağınızın görsel odak noktası haline gelmekte ve her gün kendine tekrardan hayran bırakmaktadır. hansgrohe eviye bataryaları, tamamlayıcı tasarıma sahip odak noktalarıdır: Bu tasarımın arkasında, hansgrohe eviyelerini de tasarlayan yaratıcı Phoenix Design stüdyosu bulunmaktadır.

Eviye ünitesinin parlayan noktası

  • Mutfak için hansgrohe ürünleri.

    hansgrohe mutfak broşürü

    Burada her şey yenilikçi bataryalarımız ve eviyelerimiz ile ilgili. Daha fazla estetik keyfi ve çalışmada kolaylık, su ile daha mutlu anlar ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş fonksiyonellik için.

    buradan hansgrohe mutfak broşürünü indirin (PDF, 7.3 MB)
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın