Mutfakta hansgrohe ComfortZone

Ekstra yükseklik sayesinde hareket alanı ve esneklik

Yüksek, dönebilir veya çekilebilir olsun: hansgrohe’nin akıllı mutfak ürünleri, eviyedeki her adım için daha fazla hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Böylelikle su kullanımı bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmakta ve mutfak alışkanlıklarınıza uymaktadır. hansgrohe ComfortZone ile her gün daha fazla hareket alanının keyfini çıkarın.

Eviyede hareket özgürlüğü: Uygun yükseklik fark yaratır

hansgrohe ComfortZone ile mutfakta dikkate değer boş alanlara sahip olursunuz:

  • Tencere, büyük vazolar ve su şişeleri gibi uzun nesneler eviyede kolaylıkla doldurulabilmektedir
  • Su kaynağı kolay ve rahatlıkla istenilen yükseklikte çok yönlü olarak kullanılabilmektedir. Sezgisel el yıkamadan titiz su kontrolüne kadar

Çekilebilir el duşu ve dönüş alanları sayesinde daha fazla kullanım konforu

hansgrohe’deki dikkat çekici kullanım kolaylığı kendini aşıyor:

  • El duşu sayesinde hareket çapı 50 cm büyümektedir: Tencere doldurma, bulaşık durulama veya uygun sprey tipi ile hassas yıkamaya kadar tüm işlemler için. Hatta ek olarak hansgrohe sBox’ın monte edilmesi ile hareket çapı 76 cm’e kadar çıkabilmektedir.
  • Dönme fonksiyonu özellikle bataryanın solunda ve sağındaki çalışmalar için pratiktir. Bu sayede eviyede çeşitli bölme ve iş adımları arasındaki geçiş de kolaylaşmaktadır
  • hansgrohe eviye bataryaları ya 110°/ 150° dönüş alanı ya da 360° komple hareket özgürlüğü sunmaktadır
  • Dönebilir gagaya ek olarak spiralli gagalı evye bataryaları çifte konfor sunmaktadır

Her şey birbiriyle uyumluysa: Fonksiyonel sistem çözümü

Hiçbir şey, tek bir kalıptan çıkan çözüm kadar ikna edici değildir: hansgrohe’nin eviye kombinasyonlarında batarya ve eviye mükemmel bir ekip oluşturmakta ve fonksiyonla tasarımı birleştirmektedir. Örneğin eviyedeki özel takviye, bataryanın sallanmadan yerine oturmasını sağlamaktadır. L şeklindeki geniş kenar, yüksek kaliteli eviye bataryaları ve güvenli bir tutuş için mükemmel bir sahne oluşturmaktadır. 

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın