Mutfağı uyumlu ürünler ile planlayın

Bu ekipmanlarla sadece kazanabilirsiniz

Mutfağınızın en çok kullanılan yerinde rüya takım devrede: hansgrohe eviye kombinasyonları su kullanımında küçük çapta bir devrim yaratıyor. Eviye, bataryaları ve yenilikçi sBox’dan oluşan mükemmel uyumlu kombinasyon, mutfaktaki işlerinizi önemli ölçüde kolaylaştıran, fonksiyonel ve estetik komple bir çözümdür. Nasıl mı? Buradan öğrenin.

Yeni eviye ve batarya kombinasyonu.
hansgrohe yeniliği: Eviye, ayrı kumanda ile batarya ve sBox’dan oluşan üçlü ekip.

Suyun mükemmel üçlüsü, profesyonelleri bile hayran bırakıyor

hansgrohe’nin eviye kombinasyonları, alışık olduğunuz her şeyi sorgulamanıza sebep olacaktır. Eviye tasarımı, su kontrolü ve hareket alanı, kesintisiz bir tasarım dili sayesinde bir bütün oluşturmaktadır. İster geniş alana sahip bir mutfak cenneti, isterse de mütevazi bir yemek pişirme alanı olsun: hansgrohe kombinasyonları hem geniş alternatifler hem de kompakt çözümler sunmaktadır. Tek veya çift hazneli. Minimalist tasarımı, her ortama uyum sağlar. Bu özelliği ile uluslararası tasarım uzmanlarını  bile hayran bırakmıştır: Tüm hansgrohe kombinasyonları, piyasaya sunulduktan kısa bir süre sonra if Design Award 2017 ile ödüllendirilmiştir.

hansgrohe’de birleşmeden gelen yeniliğin gücü

hansgrohe’nin mutfak yenilikleri iki kullanım seçeneği ile sunulmaktadır. Her iki seçenek de, eviye kenarında yer alan ayrı bir kullanım elemanı sayesinde su kullanımı alışkanlığını yeniden tanımlamaktadır. sBox ile birlikte kusursuz bir iş akışını desteklemekte. Bir kombinasyon seçin:

  • Su miktarı ve su sıcaklığını kontrol etmek için eviye kenarında kumanda volanı ile;
  • Su akışını başlatıp durdurmak ve gideri açıp kapatmak için Select tuşu ile.

Kumanda bileşenleri eviye ile mükemmel bir uyum içindedir ve size kalite, kullanım keyfi ve fonksiyonelliğin yanı sıra maksimum planlama güvenliği de sağlar.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın