Büyük yağmur duşu için duş kontrolü

RainSelect: Kusursuz duş keyfine geçiş

Duş keyfiniz sadece bir tık ötede: RainSelect ile duş serüveninizi rahatça tek bir ürün ile kontrol edebilirsiniz. Tepe duşunuzun veya el duşunuzun sprey tipleri arasında sezgisel şekilde tuşlara basarak geçiş yapın. Su sıcaklığını ve miktarını da RainSelect ile kolayca ayarlayabilirsiniz. Cam ve metalden oluşan kaliteli tasarım her modern banyo ambiyansına mükemmel uyum sağlar.

Büyük tepe duşuna göre duş kontrolü:hansgrohe RainSelect.
Yüksek beklentiler için ustalıkla entegre edilmiş kumanda merkezi: RainSelect sayesinde tepe duşunuzun tüketiciler ve sprey tipleri seçenekleri arasında rahatça ve sezgisel bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Rahatlatıcı duş keyfi için kumanda merkezi

Parlak metal kaplı güvenli camdan oluşan büyük tuşlarıyla RainSelect, en yüksek beklentiler karşılayan sezgisel bir kumanda elemanıdır. Zamandan bağımsız tasarımı, alçak panel yüksekliği sayesinde duvarla bir bütün oluşturmakta ve özel bir banyonun uyumlu bir parçası haline gelmektedir. Düz çizgili şekli ve uyumlu malzemeleriyle RainSelect, Rainmaker Select tepe duşu ile mükemmel şekilde kombine edilebilmekte ve özel duş keyfi için olağanüstü kullanım konforu sunmaktadır.

Video: hansgrohe RainSelect ve hansgrohe Rainmaker Select.

Maksimum konfor ve zamansız duş kontrolü

Dilediğiniz miktar ve sıcaklıkta su ile yoğun bir duş keyfi mi istiyorsunuz? RainSelect büyük tuşlu ve döner volanlı tasarımı ile size sezgisel bir duş kontrolü sunar.

  • Silinmeye karşı dayanıklı butonlar (70 x 70 mm) kolayca anlaşılabilir ve rahatça kullanılabilirler. Su miktarını ve su sıcaklığını metal ergonomik volanlar ile kolayca ayarlayabilirsiniz. 
  • RainSelect’in iki veya beş butonu, seçtiğiniz tepe duşu ve el duşunuzun sprey tipine uygun olarak seçilen duş sistemine tam olarak uyan kullanım konforunu sunar. Entegre derece kontrolü, su miktarı değiştirilebilse de güvenli ve sabit bir sıcaklık sağlar.
  • Duş askısı: Metal FixFit duş askısında (entegre hortum bağlantılı) el duşunuz her zaman elinizin altındadır.
  • Malzeme ve yüzey seçenekleri Rainmaker Select tepe duşu ve hansgrohe PuraVida serisi bataryalar ile mükemmel uyum içindedir. Beyaz/krom, siyah/krom ve krom arasında seçim yapabilirsiniz.
  • Net tasarım: RainSelect ile banyonuza kesintisiz bir tasarım diline sahip, düzenli bir görünüm kazandırırsınız. RainSelect küvet için de mevcuttur.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın